Шумоізоляція квартири найбільш важливі особливості Тиша і спокій у квартирі, для дуже багатьох людей сьогодні, як відомо, часто є абсолютно неприпустимою розкішшю. І це зовсім не випадково, оскільки стіни і перекриття в сучасних будинках, а особливо в зведених із спеціальних залізобетонних плит, як правило, зазвичай не відрізняються мають акустичними властивостями.

Саме тому, для забезпечення в квартирі досить гарній звукоізоляції, власникам сьогодні якраз і доводиться додатково використовувати всілякі типи ізоляційних матеріалів.

Зараз існує досить велика кількість всіляких різновидів шумоізоляційних матеріалів. Однак, при цьому, найбільш кращими з них сьогодні вважаються ті, які здатні максимально зберігати наявне в квартирі простір. Так, наприклад, серед органічних ізоляційних матеріалів, в даний момент, найбільшим поширенням користуються пінополістирол, ДСП та ДВП, а серед неорганічних – традиційна скловата і кам'яна вата.

Шумоізоляція стелі

При проведенні заходів щодо ізоляції стелі зазвичай використовуються спеціальні види звукоізоляційних матеріалів, що відрізняються такими досить важливими властивостями, як пористість, легкість і негигроскопичность. З таких матеріалів, в подібній ситуації, зазвичай збирається спеціальна підвісна конструкція і прикріплюється безпосередньо до стельової поверхні.

Звукоізоляція стін

Шумоізоляція квартири найбільш важливі особливості
Поліпшення шумоізоляційних показників біля стін і перегородок в квартирах, як правило, найчастіше здійснюється за рахунок їх безпосереднього потовщення. Спочатку, в подібній ситуації, на всіх ізольованих поверхнях монтується спеціальний металевий або дерев'яний каркас, потім прокладається шар ізоляційного матеріалу і, зрештою, вся ця конструкція обшивається гіпсокартоном.

Ізоляція підлоги

Що стосується підлоги в квартирах, то тут як шумоізоляційного матеріалу зазвичай виступають спеціальні підкладки, укладаються безпосередньо під самі підлогові покриття. При цьому найбільш серйозну увагу тут, як правило, приділяється місцях стикування підлоги зі стінами, оскільки саме ці ділянки як раз і мають найнижчі акустичні властивості.

Звукоізоляція дверей

З не менш серйозною увагою, в подібній ситуації, звичайно ж, також слід підходити і до шумоізоляції дверей. Тут, для досягнення належного рівня ізоляції, зазвичай споруджуються спеціальні конструкції у вигляді тамбура, де перша зовнішня двері виконує чисто захисну функцію, а друга внутрішня – служить відмінним додатковим звукоізолятором.