Як вибирати ручки для міжкімнатних дверей Ринок володіє величезним асортиментом різноманітних за стилем, формою, матеріалом виготовлення дверних ручок. Консультанти дадуть всю інформацію про свій товар, а покупець спочатку повинен уявляти собі, які ручки йому потрібні, щоб не заблукати в морі отриманої інформації і пропонованих моделей.


Ручки для дверей на будь-який смак і колір

Дверна ручка являє собою якесь доповнення до інтер'єру, його стильною деталлю і, крім того, несе в собі певну функцію – відкривати і закривати двері. Виходить, що цей важливий елемент декору повинен не тільки органічно поєднуватися з інтер'єром, але і бути приємним на дотик при зіткненні з ним.

Як і багато елементи сучасного дизайну приміщень, зовнішній вигляд дверних ручок зазнає змін залежно від часу, нових модних тенденцій і інших умов.

Класичні варіанти ручок з елементами сучасного декора користуються особливою популярністю. Затребуваними моделями стають оригінальні рішення у вигляді пера птиці, мови полум'я або ефектного переплетення у вигляді змійки. Цікавим рішенням може бути дверна ручка у вигляді кисті людської руки, але цей варіант більше підійде до стилів інтер'єрів, зарожденных зовсім недавно.

Частіше використовуються у виготовленні дверних ручок прямі або злегка вигнуті лінії, які виглядатимуть у скромних стилі мінімалізму або класики.

У будь-якому випадку, перш ніж придбати набір дверних ручок, слід розглянути масу варіантів, які підходять для конкретного стилю приміщення.

Матеріали для виготовлення дверних ручок

Як вибирати ручки для міжкімнатних дверей
Перед покупкою дверних ручок для дверей у власній квартирі, обов'язково потрібно продумати варіанти матеріалів, з яких можуть бути виготовлені ручки для дверей. Це може бути метал, дерево, скло або пластик.

Виробники пропонують ручки з алюмінію, латуні, силуміну, сталі та інших металів і сплавів. Покриття, які наносяться на ручки, надають блиск і легке сяйво. Самим приємним на дотик є латунь, який представляє собою сплав металів на основі міді. При зіткненні цей матеріал не дає відчуття холоду, тому що має низьку теплопровідність.

Останнім часом популярними стали моделі ручок з темної міді і бронзи, які у своєму поєднанні дають оригінальне декоративне рішення.

І, звичайно ж, дерев'яні ручки не виходять з моди. Ручки з різних порід деревини здатні прикрасити будь-який інтер'єр. Любителі незвичайних елементів декору замовляють дверні ручки з деревини екзотичних дерев, які мають структуру часом дуже оригінальну при незвичайному природному кольорі.

Важливо знати, що вибираючи модель дверних ручок, слід спочатку потримати її в руці, щоб при зіткненні з нею не виникало відчуття дискомфорту.