Пожежна безпека будинку Дуже багато сімей, що живуть у великих містах, мріють про те, щоб мати у своїй власності заміський будинок. Подібні споруди не завжди призначаються для безпосереднього проживання, і дуже часто використовуються в якості дачі.

Як не як, а відпочинок в своєму заміському будинку, так ще і знаходиться в екологічно безпечному районі, виявляється набагато корисніше і приносить набагато більше задоволення, ніж поїздка в південні країни.

Коли ви збираєтеся www.rosko-auto.ru, то ви цікавитеся і системами безпеки, і сигналізацією, і страховкою своєї майбутньої машини. Так і при покупці будинку, необхідно враховувати безпеку у всіх відносинах, як від грабіжників, так і від пожежі.

Однак при покупці або будівництві заміського будинку, з особливою увагою слід поставитися до безпеки самого будинку, і людей, які в ньому живуть. Вирішувати питання про пожежної безпеки бажано ще в ході розробки проекту і будівництва, або ж відразу після покупки будинку.

Пожежна безпека будинку
Природно, коли власник робить всі будівельні роботи самостійно, здійснити пожежну безпеку будинку набагато простіше, ніж при його придбанні. Це викликано тим, що подібні заходи повинні бути закладені ще при проектуванні будинку, а також при підборі місця для будівництва.

Сам будинок повинен обов'язково розташовуватися не ближче ніж дванадцяти метрів від сусідніх будинків. При наявності окремого гаража, він повинен знаходитись від будинку не менше ніж в десяти метрах. У тому ж випадку, коли гараж є прибудовою до будинку, прохід з нього в житлові приміщення повинен обов'язково обладнані дверима виготовленої з металу. Все ж вихідні двері, для більш легкого покидання будинку при непередбачених ситуаціях, повинні відкриватися у напрямку вулиці.

Крім цього, на пожежну безпеку дуже сильно впливає якісно виготовлена електропроводка. Більшість пожеж, як правило, відбувається саме з-за помилок в монтажі або несправностей електропроводки. Найчастіше подібні ситуації відбуваються в тих випадках, коли власники намагаються самостійно провести електромонтажні роботи, не будучи фахівцями в даній області.