Особливості металевих дверей з порошковим напиленням Двері, на поверхню яких наноситься порошкове покриття, є універсальними, що доведено багатьма споживачами. Такі конструкції можуть бути як вхідними, так і тамбурними.

При бажанні, подібні двері можна задекорувати під дерево. Таку особливість цінують ті клієнти, які крім безпеки житла, піклуються і його естетичності. Великий асортимент товарів доступний за наступним посиланням - www.кмдвери.рф.

Особливості металевих дверей з порошковим напиленням

Гідності

Розглядаючи двері із сталі, на які наноситься порошкове покриття, варто виділити наступні переваги:
• високий рівень стійкості до пошкоджень механічного характеру;
• якісні показники электроизоляционности;
• екологічність, обуславливаемая тим, що подібне полотно при експлуатації не буде виділяти у повітря токсичні речовини, небезпечні для здоров'я людини;
• стійкість до хімічних речовин, таких як луг або різні кислоти;
• високий рівень огнеупоротности, завдяки якому двері з металу не тільки не горять, але і не поширюють вогонь;
• можливість експлуатації при широкому температурному діапазоні. Так як металеві двері з порошковим покриттям здатні витримувати температури від -60 до +130 градусів за Цельсієм, їх можна монтувати при виході на вулицю;
• високий рівень вологості і перепади температури не змінюють структуру матеріалу. Таким чином, якщо подібна двері встановлена на вулиці, то не потрібно буде монтаж захисного козирка для забезпечення додаткового захисту покриттю;
• естетичність. Підібрати таку двері можна практично під будь-який дизайн інтер'єру, особливо з урахуванням того, що полотно можна бути одно - або двостороннім, де з одного боку виконана обробка під дерево, а з іншого – є додатковий антивандальний шар;
• до переваг також можна віднести ту особливість, що такі двері не мають запахів, тому можливе їх встановлення в невеликих приміщеннях.

Технологія покриття

Головний секрет такого порошкового покриття полягає в складі. Варто відзначити, що таке покриття стали використовувати не так давно, але за весь час експлуатації таких дверей, технологія встигла себе зарекомендувати і стати стабільною.

В процесі нанесення покриття не використовуються хімічні розчинники, тому, виходячи з цього, можна зазначити екологічність способу. Фарбують двері спеціальним матеріалом – порошком, який складається з двох міцних виробів: металу і кераміки. Як тільки процес нанесення покриття підходить до кінця, двері поміщається в спеціальну камеру, де проводиться її забарвлення. Тут відбувається процес температурного впливу – не менше +180 градусів за Цельсієм. В той момент, поки двері в камері, порошок буквально спікається з поверхнею полотна, утворюючи собою міцний і тонкий шар полімеро-металу. Таким чином, подібна технологія не здатна зробити двері більш важкою, при цьому, додає їй багатьох корисних властивостей. Головне з них – висока стійкість до механічних пошкоджень.

Важливий момент обумовлюється не тільки технологією нанесення порошкового, але і тим, що в процесі роботи застосовується сучасне інноваційне обладнання. Варто відзначити також високу вартість порошку. З цієї причини, подібні види дверей не можна назвати бюджетними. Але, незважаючи на це, вони стають все більш популярними, що обумовлюється їх експлуатаційними характеристиками.