Як вибрати і встановити дверний замок Якісний дверний замок вважається надійним сторожем будинку. На 60% безпеку вхідних дверей залежить від вибору його типу. І, звичайно, не варто поспішати міняти його самостійно – краще довірити професіоналам.

Замки бувають різних видів: сувальдні (індивідуальні), дискові, циліндрові (штифтові). Іноді замикаючий пристрій об'єднує кілька варіантів – щоб уже напевно. Крім звичних механічних пристроїв, існують электромагнетические і електромагнітні.

Також вироби відрізняються за розмірами і принципом замикаючого механізму. Крім того, фахівці виділяють чотири категорії надійності. Як відзначають експерти, при володінні відповідними навичками можна відкрити будь-який механізм. Але від системи залежить, скільки часу потрібно зловмисникові.

Як вибрати і встановити дверний замок
Як вибрати і встановити дверний замок

За способом установки бувають навісні, накладні та врізні замки. Фахівці легко встановлюють будь-які з них. Навісні зламати простіше, незалежно від їх механізму. Тому їх краще використовувати не для вхідних дверей, а для сараїв та інших приміщень.

Якщо потрібно www.otkroy.spb.ru на міжкімнатні або вхідні двері, вибирають врізні. У цього пристрою є важлива перевага – прихована установка. Для міжкімнатних дверей ця особливість створює приємний декор, у вхідних – збільшує надійність. Це додаткову перешкоду. Накладні замки не порушують цілісність дверного полотна. Тому їм довіряють «охорону» дерев'яних вхідних дверей.

Як вибрати і встановити дверний замок
Складно визначитися з підходящим замком? Варто порадитися з майстром. Фахівець, який займається установкою вироби, враховує особливості двері: товщину, ребра жорсткості, антизрізи, наявні отвори і інші характеристики.

Професіоналам по силам якісно розмістити сучасні дверні замки, які являють собою непрості високотехнологічні механізми. Відкрити вироби з гарним захистом від злому непросто навіть бувалому зломщикові. Звичайно, якщо їх встановлював професіонал.

Займає робота трохи часу. Адже у майстрів зазвичай є величезний досвід по установці різних систем. Клієнтам надають спеціальні журнали для того, щоб вони змогли зробити вибір. Фахівці звернуть увагу на популярні і перевірених часом виробників, в продукції яких вони абсолютно впевнені. І тоді він буде служити довгий термін, надійно захищаючи будинок.

Джерело: www.otkroy.spb.ru.