Яку вибрати душову кабінку Не так давно душові кабінки вважалися елементом розкоші і достатку, але зараз це дуже функціональне винахід доступно також сім'ям із середнім достатком.

З її допомогою у ванній можна створити обмежену ділянку для прийняття водних процедур, при ніж види процедур можуть бути різними.

Що стосується типу конструкції, душові кабінки поділяються на два основних типи:

1. Відкриті. Особливістю таких кабінок є відсутність стелі, а дві або три стінки зливаються зі стін ванного приміщення: з цієї причини дані конструкції ще називають кутовими. Перед установкою підлога і стеля у ванній повинні бути ретельно вирівняні і покрита гідроізоляцією. Так як двері відкритих кабінок жорстко кріпляться до стінами приміщення, і можливості регулювання майже немає, тому дуже важливо особлива ретельність при їх монтажі, інакше виріб не буде герметичним, і вода буде бризкати назовні. Через відсутність даху душові кабінки даного типу не можуть оснащуватися функціями «турецького душа» або аромотерапії. Внаслідок конструктивних особливостей установка проводиться в кутах або нішах. Найчастіше душовий блок встановлюють прямо на підлогу, що особливо зручно для малогабаритних приміщень. Варіант з дверцятами, що відкриваються всередину прозорого типу можна домогтися економії корисної площі і візуального її збільшення. При установці безпосередньо на підлогу ванної потреба в піддоні відпадає, але в такому випадку важливо добре гідроізолювати основи стін, підлоги і стелі, а також обладнати трап, куди буде зливатися вода. Ухил зливної труби при цьому повинен бути в районі 2-3 градусів, що в окремих випадках вимагає деякого підняття підлоги. Зливний трап краще брати з нержавіючої сталі, що забезпечить його тривале і якісне

Яку вибрати душову кабінку
функціонування. Також, при відсутності піддону, дуже важливо для укладання підлоги застосувати кахель зі зниженою слизькістю.

2. Закриті. Такі кабінки ще носять назву душових боксів, в яких закриті не тільки стінки, але і стеля із підлогою. Що стосується форми конструкції, то вона може бути сама різна: квадратна, прямокутна, кругла і т. п. Те ж стосується і розмірів: довжина стінок може варіюватися від 70 до 210 сантиметрів. Душові бокси також різняться висотою піддону і матеріалом виготовлення, а також: стіни і стеля також можуть виготовлятися з декількох матеріалів. Що стосується функцій водних процедур, то це може бути і найпростіший душ, і більш складні функції гідромасажу, «турецької» лазні, аромотерапії і т. п.