Вибір наливних підлог Будівництво будівлі будь-якого типу на початкових стадіях пов'язане з вибором типу підлоги. Підлога повинна відповідати заявленим вимогам до якості поверхні, екологічності, міцності.

Наливні підлоги можуть бути виготовлені:

 • на основі гіпсу;

 • на основі цементу.
 • Гіпсова основа наливних підлог, вироблена з натуральних матеріалів, забезпечує їх екологічну чистоту, гарну теплоізоляцію і можливість використання для внутрішніх робіт. Наливні підлоги на основі цементу використовуються для зовнішніх робіт.

  Наливні підлоги бувають універсальними і спеціалізованими. Відповідно, універсальні підлоги можуть бути використані для будь-якої поверхні, а спеціальні — для окремих видів покриттів.

  Ступінь вирівнювання поверхні ділить наливні підлоги на:

 • підлоги для фінішного вирівнювання поверхні;

 • підлоги для грубого вирівнювання.
 • Грубе вирівнювання поверхні передує остаточному для отримання якомога більш рівної поверхні.

  Особливий вид наливних підлог для фінішного вирівнювання — самонівелюються тонкі підлоги. Товщина такого покриття становить 2-6 мм. Поверхня самонивелирующегося наливної підлоги може бути матовою або глянцевою, а його брудовідштовхуючі властивості завжди високі. Остання властивість робить самонівелюються тонкі підлоги придатними для використання в приміщеннях з особливими вимогами до чистоти і электростатичности. Підійдуть для таких приміщень і дорхан - протипожежні двері.

  Теплі підлоги, здобувають все більшу популярність серед власників квартир, влаштовуються як у нових квартирах, так і при ремонті старих. Виготовлення теплих підлог пов'язано з застосуванням особливої групи самонивелирующихся покриттів. На етикетці суміші для наливної підлоги має бути обов'язково вказано, що вона призначена для пристрою теплої підлоги, оскільки така суміш повинна володіти підвищеною стійкістю до розтріскування при висиханні і високою теплопровідністю.