В тісноті, та не в образі Згодом, коли діти підростають, виникає необхідність розселяти хлопчиків і дівчаток. А якщо квартира маленька, зробити це іноді дуже важко, але можливо...

У сім'ї, де підросли два брати, сестри потрібен власний «куток». Тоді вирішили хлопчиків поселити разом Для дівчинки батьки пожертвували своєю спальнею площею 4,3x3,5 м, яку розділили на дві кімнати. За рахунок оптимального використання наявного простору вдалося обладнати доньці нехай і крихітну але все ж власну кімнату, а синам виділили на двох навіть трохи більшу площу. Для всіх трьох облаштували місця, де вони б могли спокійно займатися і зберігати свої речі.

Цю перепланування вдалося зробити за допомогою перегородок. Наскрізна перегородка з дверима розділила колишню www.postroil.com на два приміщення. З одного боку знову зведена стіна примикає до рами вікна, а двері розташована з протилежного боку від нього Обстановка кожної дитячої включає шафа шириною 1500 мм, поверх якого на рівні 1600 мм розташовується ліжко. Піднятися сюди можна по підставний сходах, яку підвішують на ніч.

В кімнаті дівчинки шафа з ліжком розташований у вікна. Тут же змонтована робоча стільниця-плита, яка проходить крізь перегородку і продовжується в кімнаті. В іншому кутку меншої кімнати стоїть піднімається до стелі шафа шириною також 1500 мм, в якому влаштована ніша, де розмістили умивальник, дзеркало і полиці для туалетних речей.

В кімнаті хлопчиків ліжка розташовані одне проти одного. Стільниця тут П-подібної форми. Її виступи заходять всередину на 50 см під обидві ліжка. Таким чином, хлопчики можуть займатися, сидячи за столом спиною один до одного. Під стільницею встановлений шафа з висувними ящиками і за лочками.

Дощата перегородка, що доходить до стелі, біля узголів'я ліжок дозволила створити невеликий прохід.