Розсувні системи функціональність і стиль Якщо ви хочете знайти дієве рішення при плануванні інтер'єру у себе вдома, то краще всього поставити розсувні міжкімнатні двері. Крім того, що такі двері вам дадуть більше вільного місця, вони ще й додадуть вашому дому певний стиль.

Чому розсувні?

А тому, що в багатьох відносинах вони зручніше розпашних, але головна їхня перевага в тому, що візуально вони показують більше площі. Такі двері особливо незамінні в квартирах малої площі. І до того ж це своєрідний інтер'єр.

Розсувні системи можуть бути декількох модифікацій, основні з яких двох типів - двері та перегородки. В 1-му випадку це стандартний дверний отвір, якщо ж говорити про 2-ом, то це середина кімнати або надмірно широкий отвір.

У розсувні системи входить дверне полотно, возделываемое з масиву дуба або облицювання масиву ялини, сосни, кедра або модрини тонкими листами дорогих порід деревини і фурнітура (різні дрібниці і пристосування для дверей).

Двері з масиву досить довговічні, але за умови, що в квартирі є відносно постійна температура і вологість, тому як двері може потріскатися і розбухнути. Також ефективність роботи двері сильно залежить і від пристрою, який має витримати велике навантаження і захистити двері від викривлень і заклинювання.

Крім цього, розсувні системи мають властивість безшумності, якому зрадіють прихильники тиші.
Перед установкою даної системи потрібно точно заміряти отвір, він повинен заздалегідь бути забитим і поклеєний шпалерами або пофарбований. Від замірів залежать загальна довжина пристрою по стіні і відстань розкритого до кінця отвору.

Якщо ви вирішили собі в квартиру поставити розсувні системи, знайте, що для дверей з масиву необхідні спеціальні умови і фурнітура хорошої якості дає надійність роботи дверей, і нарешті, що розсувні двері бувають не тільки могутніми й солідними, але і модними і невагомими. І найголовніше, вдале виконання такого непростого і важкого процесу великою мірою залежить від майстра.