Перспектива будівництва котеджів з бруса Зведення будинків з дерева займає широку популярність у світі. Застосування бруса в будівництві вважається екологічно чистим матеріалом. У його виробництві використовують дерева хвойної породи, до яких можна віднести кедр, модрину, ялину, сосну.

Використовувати www.plastikp.ru можна, проводячи ремонтні роботи, встановлюючи спортінвентар або вироби сантехніки. Виділення смоли з сортів хвойних дерев є їх перевагою. Деревина набуває за рахунок смоли твердість, і вона забезпечує будові стійкість проти гниття.

Брус може бути цілісним або клеєним.

1. Цілісні бруси виготовляють із колод, які обпилюють чотирма кантами.

2. Клеєні — виробляються шляхом склеювання 3-7 дощок водостійким клеєм. Брус з ламелей рекомендується до будівництва будинків, оскільки він не піддається деформації. Перед вживанням ламелі (дошки) клеєного бруса проходять додаткову сушку і обробляються спеціальним просоченням. Брус такого виду часто склеюється з дощок різних дерев (ялина і сосна).

Додаткову теплоізоляцію брус отримує при виготовленні на виробництві. Тепло забезпечують виконані гребені, пази і замки. Під будівництво використовується брус при товщині від 15 сантиметрів.

Послідовність будівництва дерев'яного будинку

Використовується стрічковий або стовпчастий фундамент під установку будинки з брусів. Міцність, надійність і довговічність всієї споруди будинку залежить від обраного фундаменту.

Коли встановлені стіни, робіть монтаж перекриття всередині приміщення, починайте монтувати дах. Після цього займайтеся облаштуванням системи водостоку. Розводка всіх комунікацій виконується фахівцями.

Перспектива будівництва котеджів з бруса
На наступному етапі стелю обшивається вагонкою, обладнуються вікна, формуються підлоги, які зроблені найчастіше з дерева (дуба, сосни). Після облаштування підлоги починайте монтувати вхідні та міжкімнатні двері.

На завершальному етапі проводиться облаштування внутрішнього приміщення — встановлюються кінцеві електроприлади, нагрівальні елементи опалення, сантехніка, розетки, вимикачі.