Залучаємо щастя фен-шуй в будинку Розум має великий вплив на людину, тому важливо, щоб і навколишній простір вносило свою лепту. Кожен секрет захований в деталі, яку складно виявити з першого погляду.

Багато хто задається питанням: «що потрібно зробити для того, щоб залучити в житло щастя?». З цим допоможуть давні прийому фен-шуй, які необхідні і для багато чого іншого. leo-gk.com може виконати «Leo Company».

Залучаємо щастя фен-шуй в будинку

Селім в домі щастя

Людина має чимало енергій, де за кожну відповідає чакра, так і з будинком, який володіє своїми унікальними точками. Зона, яка відповідає за щастя у стосунках між мешканцями будинку, розташована в південно-західній частині приміщення. Все, що вам потрібно, встановити в цьому місці два парних декоративних предмета, які приваблять в житло щастя «на двох». Наприклад, такими предметами можуть бути вази амфороподобного виду, які необхідні для концентрації позитивної енергії, поширюваної через шийку посудини.

Життєва опора

Бувають ситуації, коли людині мало підтримки від близьких, або взагалі немає того, на кого можна було б покластися. Якщо це ваш випадок, то варто звернути увагу на ліжко і на її узголів'я. Важливо, щоб вона була зручною. Тут необхідно грамотно монтувати предмети освітлення, уникаючи того, щоб зі стелі звисали якісь предмети, будь то люстра або великий світильник. На рівні підсвідомості подібні предмети сприймаються небезпечними і не дадуть вам того рівня спокою, який необхідний.

Нова відправна точка

У деяких випадках здається, що життя настільки одноманітна, що ти дивишся на неї з боку. Витягнуть з замкнутою низки подій свіжі квіти - з їх допомогою можна перервати застояну енергію і вдихнути в неї нове життя. Дати рух можна чого завгодно, тому дуже важливо грамотно підібрати місце для установки зелених рослин: якщо слід поліпшити особисту сферу, квіти повинні бути встановлені в спальні, проблеми у справах – на робочому столі кабінету. Важливо вчасно змінити букет квітів, які почнуть в'янути, інакше вони будуть працювати з протилежним ефектом.

Упевненість

Для багатьох впевненість асоціюється з захищеною спиною. Що стосується будинку, то захистом тут виступають стіни. Тому варто уважно поставитися до того, яким чином розташована ваша робоча територія: важливо, щоб за вашою спиною розташовувалася стіна, а спереду були вхідні двері в кімнату. До того ж, подбайте про те, щоб ви візуально спостерігали все, що відбувається, що дасть вам силу і впевненість.

Фінансова сфера

Як відомо, завдання грошей – працювати, а значить, рухатися. Вічного руху підвладна вода. Тому варто розташувати фонтан невеликих розмірів у південно-східній частині приміщення. Єдина умова – ставити його не потрібно в спальні.

Зменшення втрат

Вода має дві функції, вона може стимулювати прибуток і витрати одночасно. У ванній кімнаті розтрачуються необхідні для нас сили. Для уникнення цього весь час стежте за тим, щоб сантехніка у ванній кімнаті завжди була справна. Позитивно діє також розміщений на підлозі санвузли килимок червоного кольору.