Петлі для металевих дверей різновиди, особливості та їх установка Петлі, встановлюються на металеві двері, сильно відрізняються від різноманітних навісів, застосовуваних для дверей з дерева. Головне варто розуміти, що вони не взаємозамінні, тобто петлі, застосовувані для міжкімнатних дверей не актуальні для залізних аналогів.

Нижче розглянемо основні види петель для металевих дверей, а також їх особливості. apecs.com останнім часом користується чималим попитом завдяки своїй практичності.

Петлі для металевих дверей різновиди, особливості та їх установка

Петлі, встановлюються на металеві двері: різноманітність і особливості варіантів

Насправді, якщо не розглядати дрібні деталі, дверні навіси можуть бути двох видів, і обидва вони користуються чималим попитом серед споживачів. Головне достоїнство одного варіанта – доступність і здатність витримувати чималі навантаження, а другого – забезпечення надійності дверного блоку. Одним словом, переваг кожного варіанту вистачає, про що поговоримо нижче:

• петлі для дверей, оснащені підшипником. Цей варіант вважається найбільш поширеним, тому його застосовують вже протягом багатьох років. Відмітна особливість такого навісу полягає в наявності простого підшипника, який являє собою кульку, вкладений між половинами петель. Саме завдяки такому підшипнику такі петлі можуть бути використані практично для будь-яких дверей, точніше будь-якої маси. Дверне полотно вільно і легко ходить, причому неважливо, яке навантаження дістається петлям. У свою чергу, такі петлі бувають двох підвидів: з циліндричними підшипниками і каплевидными. По суті, різниця невелика, яка полягає лише в способі установки;

• прихований вид петель для металевих дверей. Головне достоїнство такого навісу в тому, що його не можна зрізати (наприклад, від приварний петлі можна позбутися за допомогою "болгарки", але той же номер з прихованими петлями не пройде). Двері, перебуваючи в закритому положенні, приховує петлі всередині полотна і дверній коробці (ще такі петлі можуть називатися внутрішніми). Крім цього, важливою перевагою подібних дверних петель є той факт, що вони практично невразливі для атмосферних впливів, що відіграє велику роль при установці дверей на вулиці. У свою чергу, дані дверні навіси мають і певні мінуси: дверне полотно буде відкриватися не повністю (через конструкції вироби, двері відкриється не більше ніж на 95 градусів) і полотно проблематично відокремлюється від коробки. Дверні навіси такого типу, у свою чергу, також поділяються на два різновиди, які відрізняються конструктивними особливостями: такі приховані петлі можуть бути пластинчастими і циліндровими. Що стосується першого варіанту, то це набір пластин, які з'єднуються між собою штифтами (найчастіше їх встановлюють на легкі двері). Циліндрові дверні навіси – їх виготовлення більш звичне, та, по суті, вони вважаються універсальними (вони можуть витримувати не тільки легкі полотна, але і досить важкі).