Як правильно помити раковину і змішувач, використовуючи народні кошти У ванній кімнаті зазвичай дуже тепло і велика вологість, тому часто з'являються грибки, цвіль і мікроби. Частина з них – хвороботворні. Це призводить до шкірних захворювань і хвороб органів дихання.

У ванній кімнаті ви часто користуєтеся раковиною, тому доглядайте за нею регулярно. У цьому полягає турбота про ваше здоров'я. Перед чищенням раковини нанесіть спеціальний засіб.

Яким можна відчистити бруд і зняти вапняний наліт. Нанесіть засіб усередині раковини і зовні. Потім протріть крани і нікельовані поверхні. Залиште приблизно на 15 хвилин.

За цей час протріть кахельну стінку близько раковини. Для миття кахлю можна приготувати мильний розчин або розведіть на 1 літр води 200 грам оцту.

Для блиску кахлю візьміть розчин з води і зубного порошку у вигляді кашки. Відполіруйте їм кахель. Потім протріть м'якою і сухою серветкою. В кінці процедури протріть раковину дуже жорсткою мочалкою і добре сполосніть чистячий засіб.

Раніше бабусі використовували для чищення раковини простий оцет. Він розчиняє мінеральні відкладення на сантехніці і посуді. Щоб видалити жовтизну з раковини, потрібно підігріти оцет, додати дрібку солі.

Підігрітим оцтом можна зняти іржавий наліт з кранів. Для видалення іржі, можна нанести жир. Потримайте його кілька днів, потім витріть його з поверхні.

Якщо у змішувача кольорове покриття, то можна лише протирати м'якою серветкою. Не можна використовувати щітки з металу і абразивні речовини.

Використовуючи ці нехитрі поради, ви зможете утримувати раковина і змішувач завжди в ідеальному порядку.