Будівництво будівель як вибрати фундамент Щоб було простіше визначитися з фундаментом для майбутнього будинку, необхідно вирішити для себе знайти кілька відповідей на питання, наприклад, з чого будуватися будинок?

Який грунт у відведеному місці для будівництва. Яка передбачається поверховість будинку і скільки ви готові витратити на спорудження фундаменту? Погодьтеся, будь-який забудовник хоче отримати будинок високої якості з позитивними експлуатаційними характеристиками. Нікого не влаштують перекоси будинку через кілька років або будь-які інші проблеми, пов'язані з неякісним фундаментом. Щоб забезпечити будинку максимальний захист, необхідно правильно вибрати фундамент і бажано не звертати уваги на його вартість, так як це внесок у майбутнє не тільки своє, але і підростаючого покоління. Будинок повинен служити багато років без додаткових будівельних робіт.

Звичайно, перед забудовником завжди стоїть складний вибір. Доводиться думати, що краще - дешеве, або зробити швидко, але з втратою якості? Цей підхід зовсім не правильний, необхідно змінити своє ставлення до вибору фундаменту.

Справа в тому, що найдорожчими заходи є відновлювальні роботи фундаменту. Якщо була порушена технологія, тоді доведеться зіткнутися з безліччю неприємностей. Будинок може не тільки опустити, але і почнуть тріскатися стіни.

Фундамент будинку

Перед тим, як починати будівництво будівель, здійснюється проектувальна робота, за рахунок якої визначається правильно вид несучої конструкції. Під час цих робіт фахівці розраховують навантаження на фундамент і визначають кращий варіант. Якщо проект зроблений з помилками, тоді споруда буде весь час перебувати в зоні ризику.

Після розробки проектних робіт, що проводяться земельні роботи. Виконується так звана розмітка. Ви повинні чітко розуміти, де буде стояти будинок, баня, господарські будівлі. Після чого починаються копальні роботи. Для стрічкового фундаменту риють траншеї, для паль бурять спеціальні ями. Всі поглиблення засипаються піском для того, щоб зробити подушку, яка рівномірно розподілить по грунті все навантаження. Після виконання ряду операцій, здійснюється завершальний етап установки заливка бетону, встановлення паль. Після цього майстра утеплюють шари фундаменту прокладають вентиляцію. Важливо при будівництві фундаменту дотримуватися всі норми і вимоги.