Захист дерев'яного будинку від комах Технології продовжують розвиватися, з'являються нові будівельні матеріали, але, тим не менш, до цих пір великим попитом користується деревина. Цей матеріал відрізняється своїми позитивними властивостями, із-за чого так затребуваний в будівництві, проте, його недолік полягає в тому, що він схильний до шкідників.

Природно, шкодити можуть і мухи, і, щоб дізнатися, як з ними боротися, необхідно www.clopnet.ru. А в цій статті розглянемо методи, які допоможуть захистити дерев'яну споруду від комах.

Захист дерев'яного будинку від комах

Головний ворог будь-якої деревини – жук-шашіль. Його вплив може бути найбільш несприятливим – аж до тунелів всередині дерев'яного матеріалу. Неозброєним оком може здатися, що дерево ціле, однак, його «нутрощі» будуть поцятковані багатьма ходами комах, з-за чого матеріал швидко перетворюється в прах. У зв'язку з цим варто відзначити, що захищати деревину від комах необхідно в першу чергу, інакше наслідки можуть бути плачевними.

На даний момент доступно чимало засобів, які використовуються з метою боротьби проти комах, їх назва – антисептики. Головна вимога, що пред'являється – висока ефективність боротьби проти грибка і комах, а також безпечність для людей і оточення. В основному, токсичні властивості антисептика зберігаються тривалий час, надаючи захист для деревини, яка, тим часом, не змінює своєї якості, її легко обробляти і так далі. Найбільш популярний спосіб антисептування деревного матеріалу – просочення, яка може бути використана як на готовому будові, так і на заготовках.

Варто помітити, що кожен сорт дерева має певні властивості просочування. Якщо матеріал просочити складно, це означає, що воно більш стійке до впливу жуків і комах. Наприклад, хвойні породи і зовсім здатні зберігати свою якість, не піддаючись шкідників, тривалий час. Однак, якщо в будівництві використовуються листяні породи, то антисептичні засоби необхідні в обов'язковому порядку.

Зараз ринок пропонує широкий асортимент різноманітних просочень, які можуть бути іноземними або вітчизняними. Щоб правильно вибрати необхідний препарат, слід звернутися до менеджера в спеціалізованому магазині.

Що стосується складів, випущених вітчизняним виробником, широким попитом користується «Еколан», який може використовуватися у внутрішніх і зовнішніх роботах. До того ж, він підкреслить природну текстуру матеріалу і може бути нанесений будь-яким зручним способом.

Природно, грамотний вибір антисептика також у великій мірі залежить від того, на якій території розташовується будівля і в яких умовах перебуває поверхню, яку слід обробляти. Якщо передбачається контакт з водою, то зверху антисептика обов'язково необхідно наносити захисний шар, який запобігає вимивання розчину. До того ж, зараз випускаються антисептичні засоби, якими можна обробляти вже займану цвіллю поверхні.

Дуже важливо звернутися до грамотного фахівця, який без особливих складнощів підбере антисептик під певний будинок. Наприклад, у зарубіжних країнах, де громадяни особливо трепетно ставляться до навколишнього середовища, застосовують просочення, основа яких – кухонна сіль. Природно, найкращою такий захист не назвеш, але тим не менш вона захищає від шкідливого впливу жуків і комах, не насичуючи» при цьому будова хімічними речовинами.