Переваги дерев'яного будинку ручної рубки У сучасному світі розвинених технологій існує чимало способів побудувати будинок, який буде надійним і комфортним. Але, тим не менш, великим попитом продовжують користуватися дерев'яні будинки, особливо якщо це будинок ручної рубки, про переваги якого піде мова в цій статті.

Детальніше про подібному домобудівництві можна дізнатися на сайті компанії «Тверський майстер».

Переваги дерев'яного будинку ручної рубки

На думку експертів, зведення будинки ручної рубки є оптимальним рішенням в плані співвідношення ціна-якість. Відштовхуючись від багаторічного досвіду можна відзначити, що колоди ручної рубки є натуральним природним матеріалом, який не потрібно примусово обробляти, так і висохнути вони можуть природним чином, що дозволяє зберегти всі якості і параметри натурального дерева. Дотримуючись технології зведення рубаного будинку, забудовники уникають можливих недоліків, які є в брусі, лафеті або оциліндрованому колоді. Але, варто відзначити, що багато хто воліють відмовлятися працювати з колодами вручну, так як даний процес не тільки трудомісткий, але і вимагає високого професіоналізму майстра.

В першу чергу необхідно грамотно підібрати деревину оптимального діаметру для зведення будинку. Після цього колоду ошкурівать і острагивают, знімаючи верхній шар не більше 1 див. Таким чином матеріал виходить максимально захищеним він несприятливих впливів навколишнього середовища. Що стосується вибору матеріалу, тобто колод, цей етап відрізняється своєю складністю, адже від нього залежить час усадки, то, наскільки виріб буде цілісним і як довго простоїть сама споруда. Щоб підйом зрубу був рівномірним, дуже важливо правильно закласти перший вінець.

Що стосується заключного етапу зведення, тут потрібно обробити деревину за допомогою спеціальних тонуючих просочень, завдання яких – збереження природних властивостей матеріалу, забезпечення можливості деревині «дихати», захист від УФ-променів і впливу комах. Такі будинки відрізняються важливою перевагою – їм не потрібно додаткове утеплення.

Звичайно, всіх тонкощів будинки ручної рубки описати неможливо, але в двох словах – це екологічний і надійний будинок, які протягом багатьох років буде зберігати свій привабливий зовнішній вигляд і порадує ще майбутні покоління.

Будинки ручної рубки мають наступні позитивні якості:

• внутрішні приміщення відрізняються своєю екологічністю;

• колоду можна назвати фільтром між зовнішнім середовищем і внутрішніми приміщеннями;

• натуральна деревина здатна «дихати»;

• якщо це хороший зрубаний дерев'яний будинок, то йому не потрібна внутрішня і зовнішня обшивка. Таким чином можна заощадити кошти на оздоблювальних роботах;

• дерево є тим матеріалом, який здатний підтримувати оптимальний рівень вологості в будинку;

• мінімальні вимоги до зовнішньої обробці – потрібно лише покрити матеріал спеціальними захисними засобами;

• обробляючи внутрішні приміщення немає ніяких обмежень, тому можна дати волю дизайнерської думки;

• відрізняються унікальною структурою, так як кожне дерево має свій малюнок, колір і візерунок, що робить один будинок не схожим на інший. Саме з цієї причини дерев'яні будинки так популярні в приватному домобудівництві.