Особливості вибору генераторів для приватного будинку Генератори для приватних будинків поділяються на 2 типи: дизельний і бензиновий. Перший здатний забезпечити приміщення електроенергією в автономному режимі, коли другий, бензиновий, здатний працювати лише певний період часу.

Якщо ви власник заміського будинку, то таке придбання буде розумним вкладенням. Спершу визначитеся, для яких цілей він вам необхідний. Дизельний варіант можна використовувати як автономне джерело постійного електропостачання, а виріб, що працює на бензині, зазвичай включається в ті моменти, коли відбувається авариная ситуація.

Стосовно всіх достоїнств і недоліків можна дізнатися, звернувшись в спеціалізований магазин, де кваліфіковані продавці поділяться необхідною інформацією. dieselstore.com.ua якщо він дизельний, буде дорожче, ніж бензиновий варіант. Пояснити це можна наступними: в плані експлуатації він вважається більш надійним, то ж стосується і рівня безпеки. Плюс довготривале його використання також відіграє велику роль, адже дизельне паливо дешевше бензину.

Як тільки ви визначилися з тим, на якому паливі буде працювати генератор, другий пункт – його потужність. Щоб правильно зробити вибір, необхідно скласти список всіх електроприладів в будинку. Навпроти кожної техніки, споживаної електрика, поставте цифру, що вказує необхідну для нього потужність. Далі свідчення підсумовуються і підбирається генератор такої потужності, яка буде перевищувати цей показник. Зверніть увагу на той факт, що незабаром у вашому будинку можуть з'являтися інші електроприлади, які також будуть харчуватися від генератора.

У свою чергу, генератори діляться на наступні типи: синхронний, асинхронний, інверторний і перманентний.

Особливості вибору генераторів для приватного будинку
Синхронний вид здатний працювати нетривалий час, тому його споживання палива мінімальне, порівняно з іншими. Мінус такого генератора полягає в тому, що за рахунок своєї системи охолодження повітря, він практично не оснащений захистом від пилу, яка з часом може вивести з ладу деякі деталі. Тому, час від часу, синхронний генератор повинен ретельно очищатися.

Асинхронна модель володіє більшою стійкістю до зносу, але з-за невеликих перевантажень він просто може перестати працювати. Інверторний вид володіє невеликою потужністю, що підходить для низьких навантажень. Те ж можна сказати і про перманентних генераторах, які здатні живити прилади освітлення, не більше.

Ключовою, і найважливіший недолік будь-якого генератора – рівень виробленого шуму, тому не рекомендується їх встановлення в житлових ділянках.