Будинок з бруса - це класно Для того, щоб звести повноцінний будинок з тесаного бруса далеко не завжди необхідно звертатися до великим будівельним компаніям або найманим робітникам.

Згідно з багаторічної практики можу сказати те ,що навіть не володіючи великим талантом до будівництва, але горя бажанням зробити собі свій власний будинок, ви зможете зробити дуже непогану споруду, яку буде не соромно показати друзям або знайомим. Крім того, в подібному випадку ви економите велику кількість грошей, які можна пустити на ту ж сучасну внутрішню обробку.

Будинки будуються тільки при обліку того, що використовується надійний матеріал. Цей важливий елемент у всьому будівництві, яким не можна нехтувати. Повірте, краще заплатити трохи більше, ніж отримати недосушені колоди, які стануть жолобитися через рік або півтора, створюючи некрасиві перекоси і нерівності у стін. Другим моментом виявляється правильно вибране основу.

У якомусь сенсі, основу можна порівняти з людськими ногами. Якщо «ніг» біля дому немає, то і стояти така споруда довго і надійно не буде. Для того, щоб зробити хороший фундамент необхідно врахувати якість ґрунту, міцність і складність самої споруди, а так само запланований вага майбутнього будинку. У більшості випадків, будинки з бруса виявляються досить легкими, із-за чого на фундамент йде не велику кількість матеріалів. Правда, знову ж таки, все це виявляється істиною у разі, якщо ви не будуєте свій будиночок на болотистій або «слабкої» піщаному ґрунті.

У такому випадку вам буде потрібно використовувати ряд додаткових хитрощів, здатних зміцнити свою базу. Швидкість створення фундаменту буде залежати багато в чому від того, наскільки складним буде ваш будинок. Часом навантаження на фундамент доводиться розраховувати окремо для кожної його частини, так як будинок виявляється неоднорідним за кількістю поверхів або кількістю інших надбудов.

Джерело статті: s-troya.ru