Як підключити самостійно електричний дзвінок На теперішній час ні одна квартира або будинок не обходитися без електричного дзвінка. Цей пристрій вирішує ряд важливих завдань щодо здійснення подачі звукових сигналів у приміщення та оповіщення мешканців будинку.

Про те, як правильно своїми руками підключити електричний дзвінок і буде розказано в цій статті.

Конструкція електричного дзвінка

Електричний дзвінок має в своїй конструкції електричний магніт, спеціальний молоточок, якір, чашку дзвінка, контакти, пружину і кнопку. Залежно від своєї конструкції, харчування дзвінка може здійснюватися як від мережі 220 вольт, так і від батарейок.

Головним конструктивним елементом дзвінка є електромагніт, саме він реагує на з'єднання двох контактів і запускає в роботу молоточок, який своїми ударами по чашці дзвінка і створює звукове оповіщення.

Підключення своїми руками електричного дзвінка

Робота з підключення електричного дзвінка не складна, з якою впоратися абсолютно будь-який домашній умілець.

Як підключити самостійно електричний дзвінок
Як підключити самостійно електричний дзвінок

З інструментів для цього в першу чергу потрібні:

#10102; Перфоратор або дриль, для того щоб закріпити дзвінок на стіні і змонтувати його кнопку.

#10103; Індикаторна викрутка.

#10104; Плоскогубці.

#10105; Гострий ніж.

#10106; Викрутки з тонким жалом, плоска і фігурна.

#10107; Кусачки.

Крім необхідного інструменту, потрібно також для самостійного підключення електричного дзвінка, сам дзвінок, кнопку до нього і потрібної довжини двожильний провід. Що стосується кабелю, то його перетин немає необхідності вибирати занадто великим. Навантаження на провід не буде ніякої, тому цілком можна підібрати для виконання даної роботи самий тонкий мідний дріт.

Нюанси підключення електричного дзвінка

#10102; Спочатку обов'язково необхідно вимкнути напругу у всьому будинку.

#10103; Далі потрібно від розподільної коробки до того місця, в якому буде встановлена кнопка дзвінка прокласти двожильний провід. Способи укладання дроти вибираються індивідуально, єдине, що можна тут додати це те, щоб прокладений провід згодом мав би хороший захист від механічного роду пошкоджень.

Як підключити самостійно електричний дзвінок
Як підключити самостійно електричний дзвінок

#10104; Далі той кінець дроту, що протягнуть до кнопки, за допомогою клем з'єднується з нею. Інший кінець дроту повинен приєднуватися безпосередньо в самому дзвінку.

#10105; За допомогою викрутки-індикатора в розподільній коробці необхідно знайти фазу і нуль і приєднати до них дроти живлення електричного дзвінка.

#10106; По закінченню підключення дзвінка, проводи в розподільній коробці обов'язково повинні бути ретельно заізольовані.