Догляд за акриловими ваннами Поверхня акрилової ванни легко піддається очищенню. Для цього просто нанесіть миючий засіб (тільки нейтральне) на м'яку губку і злегка протріть їм ванну.

Неагресивні засоби можна застосувати і для більш серйозної прибирання.

Ні за яких обставин не можна використовувати вироби, які здатні дряпати поверхню при чищенні. З цієї причини, не забудьте спочатку добре розім'яти чистячий засіб у пальцях до утворення кашки без грудочок. Скористайтеся засобом тільки тоді, коли перестанете відчувати пальцями гострі часточки.

Буде краще, якщо скористаєтеся засобами з кремоподібної консистенції. Їх просто наносять на забруднену поверхню, і витримують кілька хвилин. Після чого все потрібно змити теплою водою.

Якщо якийсь засіб придбали в перший раз, не забудьте протестувати його. Для цього потрібно нанести його на маленьку ділянку акрилової поверхні і подивитися, чи не дає він реакцію.

Ванну слід мити тільки шматком тканини, або м'якою губкою, які не мають «наждачний» поверхню.

Якщо утворився вапняний наліт, то найпростіший спосіб прибрати його – це лимонна кислота або оцет. При виборі спеціального миючого засобу обов'язково вивчіть склад. Він не повинен містити розчинників, аміак, формальдегід, спирт і кислоти.

Якщо на поверхні ванни з'явилася пляма, що не піддається миючим засобам, можна просто затерти його рідким акрилом, а потім добре відполірувати. Природне засіб для догляду за акриловими виробами - рідкий акрил.

Зовнішній вид ванни буде радувати власника протягом усього терміну експлуатації, тільки якщо мити ванну теплою водою і протирати м'якою губкою після кожного купання . В такому випадку не буде потрібно додаткова чистка і вигляд завжди буде як новий.

Як ремонтувати і реставрувати акрилові ванни.

Реставрація ванни теж вважається відходом. Якщо не дотримуватися правила експлуатації виробів з акрилу, воно швидко втратить свій «свіжий» вигляд. Ці дефекти легко ремонтуються і реставруються. Наприклад, тріщина або скол заливається рідким акрилом і полірується. Після такого «втручання» слідів не залишаються.

Ремонтний набір продається в тих же магазинах, де і ванни. Також є можливість підібрати для кольорової ванни відповідний колір акрилу – відновника.

Дрібний наждак допоможе виправити не дуже значні подряпини.

Якщо правильно і регулярно доглядати за акриловою ванною, то вона дуже довго буде служити власнику. А якщо вам потрібно www.prokopi.ru рекомендую замовити його в компанії www.prokopi.ru