Дитячі меблі з розписом При виборі дитячих меблів потрібно пам'ятати про безліч нюансів. Так, наприклад, вкрай важливо, щоб ця меблі була безпечною, вона не повинна мати гострих кутів, не кажучи вже про те, що вона повинна бути виконана з безпечних для людини матеріалів.

До речі, найкращий варіант це деревина. Саме тому вся елітна дитячі меблі з розписом робиться саме з неї.

Чому саме меблі з розписом

Меблі, на яку нанесена ручний розпис, не відрізняється невеликою вартістю, частіше як раз навпаки. Воно й зрозуміло, адже розпис сама собою не з'являється, до того ж це, як правило, елітні меблі, зроблена за найвищими стандартами якості з застосуванням кращих матеріалів. Елітні меблі це найкраще, що взагалі може бути, що стосується цього і виробів, призначених для облаштування дитячих кімнат.
Наявність розпису, а це можуть бути і зображення й написи, що робить меблі не тільки оригінальною і красивою що, звичайно ж, дуже добре, але й корисною в плані розвитку дитини. Дитина неодмінно захоче зробити щось подібне, те, що зображено на його ліжечку чи столику, і це дуже добре, адже малювання розвиває і мислення, моторику.

Зрозуміло, не можна не сказати, що розпис робить меблі по-справжньому ексклюзивною. Якщо ви любите все гарне й оригінальне, то тоді саме цей варіант дитячих меблів вам підходить найбільше. Дитячі кімнати, обставлені такий меблями, виглядають просто приголомшливо.

Як правильно вибрати

Почнемо з вибору магазину і виробника. Ви завжди можете замовити таку меблі прямо у виробника. В такому разі у вас буде можливість для придбання саме того що ви хочете, правда в такому випадку вам доведеться розщедритися, тому що виготовлення меблів за індивідуальним замовленням коштує не дешево. Що ж стосується магазинів, то тут, насамперед, треба відзначити те, що найкращим варіантом буде покупка у великому магазині, який має хорошу репутацію, ну і, зрозуміло, в тому який спеціалізується на продажу меблів, а не все підряд.

Про безпеку ми вже говорили. По-перше, вироби меблів, придбані для облаштування дитячої кімнати не повинні мати виступаючих гострих кутів, це загрожує серйозними травмами дитини. По-друге, все має бути зроблено з використанням виключно натуральних і абсолютно безпечних матеріалів для людини. По-третє, меблі повинна бути достатньо міцною.

Дитячі меблі повинна бути зручною. Це має велике значення. Крім того, їх має бути рівно стільки, скільки потрібно. Не треба змушувати столами і ліжками всю дитячу кімнату. Все повинно бути рівно стільки скільки потрібно. На одну дитину має припадати одне ліжко, одна тумбочка і по можливості один стіл, одна шафа. До речі, що стосується ліжок, то непоганим варіантів є двох'ярусне ліжко. Що стосується шафи і столи, то тут все залежить від площі приміщення. У будь-якому випадку, радимо не переборщувати з меблями, тому що в дитячій повинне бути просторо, щоб дитині було комфортно грати і взагалі пересуватися по кімнаті.