Шліфування і циклювання паркету від кращих майстрів 'Мить паркет' Паркет – це дороге і дуже красиве підлогове покриття, але приходить час, і воно починає псуватися. Якщо це відбувається, не потрібно панікувати і шукати майстра по заміні паркету – достатньо замовити послугу шліфування паркету та циклювання, і вже через день отримати відмінний оновлений підлогу.

Паркет – дороге задоволення і міняти його ну дуже недешево, набагато простіше зняти верхній шар і застосувати нове якісне покриття.

Шліфування паркету відбувається в кілька етапів, для початку виявляються всі слабкі місця, і відбувається оцінка вартості робіт, часто паркет вимагає ремонту і ці місця не обробляються, а для початку ремонтуються. Після того, як вся поверхня паркету наведена в ідеальний вигляд, починається груба шліфовка, тобто зняття верхнього ушкодженого шару, потресканного лаку і фарби. Для такої роботи використовуються плоскошліфувальні машини, після чого в оновленому підлозі забираються всі наявні щілини. Далі шпаклівці дають можливість повністю висохнути, і проводиться повна очищення підлоги від пилу та інших забруднень, і починається первинне нанесення лаку. При необхідності паркетна підлога отримує і друге і третє покриття лаком, далі потрібно дочекатися, поки воно повністю висохне і можна вважати роботи по оновленню паркету завершеними.

Дерев'яний паркетна підлога виглядає красиво і підвищує солідність власника, але його потрібно вміти правильно утримувати. Якщо за паркетом проводити постійний якісний догляд, він буде служити вам довгі роки. Для цього потрібно час від часу застосовувати послугу по шліфовці і він буде служити вам довго і залишиться нащадкам.