Ламінат для заміського будинку Дуже часто споживача мучить питання, який краще вибрати ламінат для заміського будинку. Як правильно зробити вибір, не переплачуючи і максимально вигідно.

Необхідно правильно підібрати ламінат за його класифікації. Клас ламінату визначає його довговічність і стійкість до різних зовнішніх факторів. Всі класи ламінату діляться на комерційний і побутовий.

На сайті my-floor.com.ua можна замовити необхідний вам ламінат. Побутовий ламінат, в основному, призначається для укладання його в житловому приміщенні. Термін служби його близько шести років. Маркування його буває від двійки до двадцяти трьох. Чим вище цифра, тим якісніше ламінат. Відповідно він і за ціною дорожче. Найміцніший ламінат слід укладати в дитячих, на кухнях, в офісах, де рівень навантаження підлогове покриття досить великий.

Комерційного типу ламінат, більш довговічний, ніж побутовий. Термін його використання близько двадцяти років. Використовується для укладання в громадських місцях. Чим вище клас, тим товщі ламінат, а відповідно і довговічніше.

Ламінат для заміського будинку
На дачу, яка використовується в якості тимчасового житла для відпочинку, вибирати ламінат слід виходячи з того, скільки часу в році ви там проводите. Яке навантаження на підлогове покриття. Який рівень вологості в приміщенні. Взявши до уваги всі ці фактори, ви зможете правильно визначитися з вибором.

Якщо на дачі досить сиро, то і ламінат відповідно необхідно вибирати з високим рівнем вологостійкості. Його виготовляють, використовуючи спеціальну воскову просочення. Ще при виборі покриття слід враховувати його принцип з'єднання. Все залежить тільки від ваших потреб, а також виходячи з фінансових можливостей.