Сталеві трубчасті радіатори Zehnder Опис продукції Zehnder правильно буде почати з історичної довідки. Ідея створення трубчастих радіаторів належить саме цієї німецької компанії, і саме під маркою Zehnder в 1930 році була випущена перша серія таких приладів.

Згідно законодавству того часу отриманий патент давав авторові ексклюзивне право користування протягом 15 років, після чого ідея ставала національним надбанням, чим не забарилися скористатися інші виробники. Так що Zehnder цілком справедливо вважається родоначальником усіх сталевих трубчастих приладів.

Про якість варто сказати окремо: в Німеччині є будинки, де радіатори цієї марки, встановлені в 30-х роках минулого століття, і донині справно функціонують.

Сьогодні принципом компанії є створення приладів опалення «за індивідуальною міркою»: потрібен супернизкий - буде супернизкий; знадобився нестандартний колір - з 700 відтінків каталогу RAL виберемо потрібний; необхідно заповнити весь периметр - «оцепим» будь -; потрібно оформити круглий еркер - замовимо радиусную модель; бажано прогріти промерзає кут -поставимо кутову.

Модель Charleston - перше, що запропонував споживачеві Zehnder, але й сьогодні вона не застаріла - класика завжди актуальна. По дизайну радіатор Charleston віддалено нагадує стару добру чавунну батарею, але на відміну від «прототипу» виконаний із сталі і повністю зварний, а у «секції» (пишемо в лапках, тому що ці конструктивні елементи у Charleston нероз'ємні) в залежності від модифікації буває від двох до шести колонок для проходу теплоносія. Завдяки такій формі висока частка теплового випромінювання, що позбавляє мешканців квартири від протягів і пилових «бур».

Головка кожної секції виконана з 1,5-міліметрової сталі, товщина стінок колонки -1,25 мм. По глибині кожної секції розташована від двох до шести колонок. Зверху і знизу вони приварені до колекторів. Секції з'єднані між собою в колекторної частини також за допомогою зварювання. Готовий радіатор грунтують, покривають порошковою емаллю і піддають гарячому випалу.

Сталеві трубчасті радіатори Zehnder
Моделі Charleston бувають прямі, кутові, радісно, висотою від 19 см до 6 м, що складаються з величезного числа секцій (довжину обмежує тільки розмір фури), у вигляді лавок з вертикально та горизонтально розташованими колонками. Є лавочки з готовими дерев'яними сидіннями з багатошарової фанери або замовні, оформлені деревиною цінних порід.

У всіх радіаторах великих розмірів та складних форм рух теплоносія влаштовано особливим чином, так що в приладі не виникає застійних зон, не порушується прогрів секції, і загальна тепловіддача не страждає. Організувати оптимальну циркуляцію води дозволяє прихована від очей система внутрішніх розгалужувачів потоків і заглушок, яку на заводі розраховують індивідуально для кожної www.postroil.com. Нестандартні моделі в процесі виробництва піддають додатковим випробуванням на міцність.

Прилади Charleston призначені для установки в закритих системах www.postroil.com тому що сталь вимоглива до вмісту кисню в теплоносії. А ось моделі Charleston Pro підійдуть для будь-яких, у тому числі для відкритих систем. Володіючи всіма перевагами сталевих трубчастих радіаторів Zehnder, невибагливості до водо-підготовки вони нічим не поступаються чавунним. Корозійну стійкість забезпечує спеціальна обробка внутрішньої поверхні. Запатентований фірмою цинково-алюмінієве покриття утворює відмінний бар'єр, що запобігає руйнівний вплив кисню на сталь. За оцінками виробників прилади серії Pro прослужать 25 і більше років.

При необхідності будь-який www.postroil.com можна замовити у виконанні Completto (з вбудованим теплорегулюючим клапаном) і за бажанням замовника укомплектувати термоголовкою.

Варто також зазначити, що для своїх радіаторів Zehnder розробляє спеціальні аксесуари: полички, гачки, тримачі для рушників, вбудовані дзеркала і багато іншого.

Вам потрібна www.sclean.ru? Тоді компанія з чищення меблів СЕРВІС ЧИСТОТИ допоможе вам у вирішення цього завдання. Зробить це професійно і якісно і що важливо в короткі терміни.