Шумоізоляція підлоги які є варіанти Будь-яка людина, який не один рік прожив у багатоквартирному будинку розуміє, що питання шуму дуже часто стоїть руба і нерідко може сприяти і руйнування добрих сусідських відносин.

Однак, мало хто розуміє, що шум може виходити як від інших людей, що живуть в будинку, так і від самої людини, яка постійно скаржиться на галасливих кривдників.

Насправді, у правильно спроектованому і побудованому будинку подібні проблеми повинна виникати надзвичайно рідко. Проблема шуму полягає в тому, що саму можливість його виникнення, звичайно ж, в допустимих межах, повинні ліквідувати ще на перших етапах зведення будівлі. Це відбувається за рахунок додаткової прокладки спеціального матеріалу, який хоч і не повністю, але здатний поглинати різні звуки, що перевищують встановлені норми гучності. Однак, якщо подібних робіт все-таки не було вироблено, то мешканцям того чи іншого будинку варто гарненько потрудитися над тим, щоб убезпечити себе від виникнення зайвого шуму.

В першу чергу необхідно «обробити» підлогу так, щоб сусіди знизу не чули кожне рух зверху. Способів це зробити існує предостатньо. Найпопулярнішим з них вважається використання системи «плаваючої» підлоги. Звичайно ж, мова не йде про те, щоб затопити сусідів. Основна суть даного процесу полягає в тому, що на основну перекриття міститься своєрідна «прокладка», яка може бути виконана, наприклад, з керамзиту. Поверх нього необхідно покласти гідроізоляційний матеріал. Деякі думають, що мова йде про якомусь товстому шарі, припустимо, бетону, який сильно зменшити висоту стелі. Однак, справа йде набагато простіше. Подібним шумопоглинаючим матеріалом може стати і звичайна парникова плівка, яку необхідно вкласти на керамзит в досить тонкий шар. Після цього, на дану споруду заливається стяжка, товщина якої повинна коливатися від трьох до восьми сантиметрів.

Але варто пам'ятати, що один маленький промах, такий як неправильне закріплення плінтуса, зможе зіпсувати всю роботу. Справа в тому, що його необхідно кріпити або тільки до стіни або до підлоги. Це допоможе уникнути виникнення «акустичного містка», який буде пропускати шум.

В принципі, вся робота по шумоізоляції може обмежитися парою прийомів. Саме описаний вище метод вважається найбільш вдалим серед досвідчених майстрів, які нерідко мають справу з вирішенням подібних проблем. Однак, варто пам'ятати одне: не слід проводити подібні «операції» самостійно. Краще довірити їх виконання кваліфікованому працівнику. В такому випадку вся робота має чималі шанси на успіх.