Як зробити сад твором мистецтва без допомоги фахівців Дбайливі дачники з любов'ю облагороджують свій сад, роблячи це на рівні власних уподобань. Але таким чином нерідко виходить зовнішнє нагромадження на ділянці або з'являється відчуття, що чогось не вистачає.

Перед тим як зайнятися облаштуванням саду, важливо вирішити для себе, як там буде проводитися час. Наявність маленьких дітей говорить про те, що влітку на ділянці чекають гучні ігри на газоні. А це значить, що потрібно пристосувати територію під активний дитячий відпочинок. Для цього ставляться невеликі дитячі майданчики – гірки, будиночки, пісочниці для малюків.

Гостинні дачники повинні красиво облаштувати зону відпочинку, щоб вона являла собою приємну композицію. Для цього підійдуть www.pleten.su з дерева, невеликі вітряні млини, плетені паркани. Цим самим формується образ романтичного ділянки, де кожна деталь з почуттям підібрана його власниками.

Отже, на одному єдиному ділянці потрібно поєднати: город, зону відпочинку і споруди різних призначень. У зоні відпочинку зазвичай стоїть альтанка і цікаві декоративні елементи. Достатня територія дозволяє зробити альпінарій з невеликою штучною водоймою, який прикрашається містком з колод.

Тут же, тобто в зоні відпочинку, висаджуються красиві рослини і квіти. Їх можна захистити від тварин і в цілому відокремити від загального простору невисокими парканчиками з ліщини. Плетений паркан до півметра у висоту витончено підкреслить виділену територію, усередині якої розташовуються пахучі квіткові рослини.

Як зробити сад твором мистецтва без допомоги фахівців
Взагалі, роль квітів на ділянці дуже велика. Без них сад перестане бути таким, і навколишній простір стане безбарвним. Однак наявність квітучих рослин теж не показник продуманості території, адже особливо важливо правильно їх розташувати. Крім тину для прикраси садів використовуються різні клумби. Поза всяким сумнівом, www.pleten.su з дерева набагато доступніше, ніж з інших матеріалів. До того ж дерево є єдиним матеріалом, настільки близьким до природи і здатним передавати своїм власникам приємні емоції.

Людині, як відомо, завжди всього мало. Це ж стосується й місця для життя і відпочинку. Будь у нього горезвісні 6 соток або 6 гектарів, все одно може здатися, що території не так вже й багато. Адже вся справа в сприйнятті. Ландшафтні дизайни в силах і на зовсім маленькою по площі землі влаштувати справжнє пишність з використанням різних декоративних елементів.

Кожен володіє смаком людина в силах і без допомоги фахівця перетворити звичайний сад у твір мистецтва, головне мати живу фантазію і бажання змін.