Доріжки в ландшафтному дизайні Дійсно, важливо усвідомлювати, що як тільки виникає необхідність оформити ландшафтний дизайн, особливе місце в цій роботі займають доріжки. Тому потрібно зробити все необхідне, щоб вони не тільки були присутні на території ділянки, але і радували око.

Рельєф місцевості. Особливості

1.У тому випадку, якщо на місцевості є різні западини, ставок, то потрібно створювати доріжку www.landshaftica.ru з плавними переходами. Якщо ви зробите її прямо нерівностей, то природно, за нею буде незручно пересуватися, тому краще не робити цього, щоб в майбутньому не виникало бажання все переробляти.

2.Якщо ваша ділянка має строгий архітектурним стилем, то звичайно, доріжки повинні бути відповідними, тобто точно такими ж. Вони повинні ідеально підходити для стилю, тоді можна оцінити затишок і оригінальність, які будуть панувати на ділянці.

Доріжки в ландшафтному дизайні
Доріжки в ландшафтному дизайні

Штучний камінь

Якщо для створення доріжок, ви станете використовувати штучний матеріал, то ви вчините правильно. Адже це не тільки привабливий і оригінальний, але ще і довговічний матеріал, тому він зможе доставляти вам гарний настрій довгий час.

Такий матеріал славиться тим, що він володіє потрібною формою, а значить, класти його можна з особливою легкістю. Як стверджують дизайнери, які працюють над оформленням ландшафтних дизайнів, сьогодні такий матеріал часто використовують в садовому будівництві, так як він може похвалитися унікальними характеристиками, в плані естетики та експлуатації.

Природний камінь

Доріжки в ландшафтному дизайні
Якщо використовувати в якості покриття доріжки, такий матеріал, як природний камінь, то знайте, що вас чекає не тільки оригінальне і красиве, але і вічне покриття. Доріжки з цього матеріалу виглядають натурально, привабливо, витончено, з цієї причини часто господарі вибирають цей матеріал.

Можна сміливо стверджувати, що такий матеріал грамотно впишеться в той чи інший стиль місцевості, відмінно поєднуючись з тими або іншими матеріалами, що це стосується і рослин.

Якщо ці варіанти матеріалів, що використовуються для доріжок, вам не підходять, то можна придивитися до м'яким покриттям, наприклад, гравію, щебеню, піску і т. д.