Як облаштувати підвальне приміщення При будівництві власного будинку обдумуються всі плани. І перш ніж починати це будівництво необхідно подивитися територію, на якій буде стояти будинок.

В якому стані знаходиться земля, є підземні води і наскільки вони знаходяться високо. Адже саме на цьому етапі необхідно задуматися про те, чи буде будуватися підвальне приміщення.

Для початку обстежується повністю ділянка землі, на якому буде відбуватися будівництво. А саме необхідно визначити склад грунту. Виміряти потрібно такі показники, як ущільнення і насиченість вологою. Це найперші і найважливіші показники, від яких буде залежати який тип фундаменту доведеться заливати. Друге, що необхідно зробити. На всьому протязі створення проекту будинку перевіряти рівень підземної води. Рівень грунтової води розповість про те, який вибрати правильний фундамент для побудови підвалу. І чи можна його взагалі буде будувати. Неприпустимим і вищим рівнем прийнято вважати від двох метрів і менше. Щоб правильно визначити такий рівень, необхідно вирити свердловину, глибина якої буде досягати двох і трохи більше метрів. Якщо на такій глибині, на самому дні свердловину стане накопичуватися вода, то значить рівень грунтових вод в цьому місці високий. Щоб ці показники були вірними і безпомилковими, таке дослідження потрібно проводити навесні. Саме в цей період часу, показники будуть точними.

Коли всі дослідження по визначенню грунту будуть закінчені, можна спокійно починати будівництво. Є два вибору як побудувати фундамент, з розрахунком підвалу. Перший варіант – це стрічковий фундамент. Другий варіант – це плита. Якщо рівень води буде високий, то краще будувати будинок на плиті, тоді може вийти хороший підвал і найголовніше, сухий. А якщо рівень води нормальний, то спокійно можна приступати до більш дешевого варіанту будівництва – це стрічковий фундамент. Але не залежно від обраного будівництва фундаменту, необхідно продумати, як правильно провести гідроізоляцію підвального приміщення. Адже вода, таку справу, може з'явитися і буде дуже неприємно, коли підвал затопить. Потім позбутися від неї буде складно. Від цього буде псуватися також весь фундамент, що повністю знаходиться під всім будинком. Тому всі ці моменти необхідно продумувати за раннє.

Захищаючи своє будівництво від проникнення води можна скористатися бітумними або полімерними рулонами матеріалами. Всі передбачені матеріали допоможуть побудувати саме той будинок, про який мріють. А підвал можна буде використовувати для зберігання різних продуктів і речей.