Як правильно утеплити віконні рами Якщо у вашій квартирі дерев'яні рами, то до зимового сезону потрібно утеплити, щоб тепло не йшло з вашого будинку. В даний час розроблено декілька способів утеплення.

Розглянемо, як самостійно можна провести процедуру утеплення.

Перше, що потрібно зробити – це подивитися, чи є великі щілини між стіною і віконною рамою. Якщо дані присутні, то вам на допомогу прийде звичайна монтажна піна. Потім можна приступити до утеплення рами.

Найпростіший спосіб, яким користувалися ще наші бабусі – це закрити щілину ватою і проклеїти папером, змазаним клейстером або спеціальним клеєм. Якщо щілини між рамою і стіною великі, можна заліпити їх звичайним пластиліном. Є невеликий мінус даного способу, навесні стрічку потрібно відклеювати, вату виймати і відмивати раму. Перед початком зимового сезону знову проводити процедуру утеплення.

Як правильно утеплити віконні рами
Як правильно утеплити віконні рами

Другий спосіб, який активно використовується в даний час – це утеплення за допомогою спеціальних гумових прокладок. Вони бувають декількох видів: круглі з порожнинами і плоскі. Все що необхідно – це просто промазати їх спеціальним клеєм і прикласти до стику. Гумові прокладки дуже прості у використання, ними легко утеплити рами і не складно прибрати або замінити при необхідності.

Найсучасніший спосіб – це використання герметика, для утеплення. Для зручного нанесення використовують спеціальний шприц. Головна перевага даного способу полягає в тому, що герметик здатний проникати у важкодоступні місця і відрізняється високою герметичністю.

Завдяки трьом перерахованим способам ви зможете самостійно утеплити віконну раму і підготувати свою квартиру до зими.