Перевезення меблів і її особливості Перевезення меблів – складна і трудомістка задача, яка приховує в собі чимало нюансів. Транспортуються подібні об'єкти найчастіше професіоналами, які не тільки доставляють предмети меблів до місця призначення, але і часто заносять її безпосередньо в будинок або квартиру.

Звичайно, можна перевезти меблі і самостійно, але велика ймовірність, що деякі особливості перевезення не будуть враховані, з-за чого предмети можуть пошкодитися. У зв'язку з цим, якщо ви задумали квартирний або офісний переїзд, слід чітко оцінювати свої можливості і зобов'язання.

Перевезення меблів і її особливості

Перевезення меблів, а саме особливості цієї задачі багато в чому залежать від того, до якого типу вона належить. Приміром, корпусні меблі набагато простіше перевезти, попередньо розібравши її на дрібні елементи. Інші предмети меблів, які є нерозбірними, так і перевозяться.

Найбільш складний процес транспортування – доставка кухонних предметів меблів. Тут вантажники повинні бути фахівцями не тільки в своїй області, а саме – доставці, але і зобов'язані володіти деякими іншими навичками, які дозволяють правильно вимкнути електричні та газові прилади від харчування, особливо якщо вони вмонтовані в меблі, належну перевезення. За іншими параметрами, перевезення подібної меблів має мало відмінностей порівняно з доставкою інших предметів.

Перш ніж здійснювати навантаження, кожен елемент меблів слід ретельно упакувати. Групуються складові частини, які аналогічні специфікою і габаритами, після чого їх необхідно перемотати скотчем і плівкою повітряно-бульбашкового типу. Якщо потрібно перевезення крихких деталей, наприклад дзеркал, скла і так далі, то їх потрібно «прокласти» картоном, після чого щільно обернути тканиною і скотчем, який необхідний для скріплення елементів. Такі дії здатні забезпечити високу безпеку і схоронність перевезеного вантажу.

Дуже важливо правильно розташувати меблі в кузові вантажного автомобіля. У нижній частині кузова краще розташувати великогабаритні предмети, а решту поміщається безпосередньо зверху них. Щоб захистити оббивку меблів, яку неможливо розібрати (диван, крісло і так далі), їх слід накрити плівкою захисного характеру або спеціальним щільним чохлом.

Після того, як предмети меблів будуть доставлені до пункту призначення, їх часто збирають і розташовують в «новому» приміщенні. Багато компанії, які здійснюють подібні перевезення, займаються цим процесом «під ключ», беручи на себе всю відповідальність за виконані роботи. У зв'язку з цим, можна помітити, що транспортування меблів – рядова операція, яка не приносить багато клопоту.