Твердопаливні котли деякі тонкощі правильного вибору Зараз, спеціальна твердопаливна модифікація котлів належить до категорії найбільш ефективних і майже універсальних пристроїв, здатних з легкістю справлятися з рішенням різних завдань, пов'язаних з опаленням.

Правда, щоб подібного типу обладнання функціонувало дійсно повністю належним методом, його, звичайно ж, надзвичайно важливо правильно підібрати, з обов'язковим урахуванням деяких дуже важливих параметрів.

Потужність

Здійснити розрахунок оптимального показника потужності для даного роду пристроїв, зовсім не важко. Для цього зазвичай застосовується досить-таки проста формула – на десять квадратів площі - кіловат потужності. Правда, така методика розрахунку прийнятна тільки за умови, що будівля має досить якісне утеплення. При цьому дуже важливо, у ході підбору такого критерію в обов'язковому порядку передбачати певний додатковий запас потужності, який може знадобитися при виникненні потреби у швидкому обігріві приміщень.

Природно, подібні розрахунки вважаються лише приблизними. Саме з-за цього, у разі необхідності отримання більш точних показників, краще всього звертатися за допомогою до досить досвідченим професіоналам, які з максимальною точністю проведуть всі розрахунки і правильно підберуть необхідну потужність.

Грамотний підхід до підбору максимально оптимальної потужності, в подібного роду ситуації, відіграє надзвичайно важливе значення. Адже якщо ваш пристрій раптом виявиться недостатньо потужним, то воно, відповідно, не зможе повною мірою обігрівати приміщення.

Тип палива

Твердопаливні котли деякі тонкощі правильного вибору
Досить-таки значущим моментом в ході підбір подібного обладнання, також вважається і вид палива, безпосередньо на якому воно здатне працювати.

Сьогодні в якості палива для такого типу котлів найчастіше використовуються:
• Антрацит;
• Звичайні дрова;
• Торф;
• Кокс;
• Спеціальні брикети.


Тут, звичайно ж, особливу перевагу при підборі бажано віддавати тим різновидів палива, які знаходяться в найбільш широкій доступності. Самим ідеальним варіантом, тут, звичайно вважаються ті модифікації котлів, які володіють унікальною здатністю функціонувати на декількох різних типах пального.

Розміри самої топки

Що стосується конкретного обсягу самої паливної камери, то правильності вибору даного критерію буде дуже серйозно залежати, як довго котел зможе функціонувати безпосередньо в автономному режимі. Адже чим більших розмірів буде топка, тим, звичайно ж, набагато рідше потрібно буде підходити безпосередньо до самого котла і додавати в нього додаткову порцію палива. Тут найбільш кращим варіантом вважаються ті різновиди сучасних опалювальних приладів, в якості додаткового обладнання у яких присутні спеціальні автономні системи, що відповідають за подачу палива.