Фітинги, використовувані в сучасних полімерних трубопроводах Сучасні технології поліпшуються з кожним днем, що обумовлюється наявністю близько сотні різних систем для трубопроводів, що складаються з полімерних матеріалів.

Детальніше: Фітинги, використовувані в сучасних полімерних трубопроводах

Де застосовуються сповіщувачі полум'я Сьогодні ми з вами поговоримо про пожежників извещателях. До речі кажучи, в останній час про них чути все частіше, все тому що в нашу країну нарешті прийшла мода на безпеку.

Детальніше: Де застосовуються сповіщувачі полум'я

Найбільш поширені будівельні матеріали для спорудження стін Найбільш значущим періодом споруди всякого житла вважається будівництво стін. Наявна рівна зв'язаність між стінами та фундаментом, плюс до цього, як і між стінами і покрівлею.

Детальніше: Найбільш поширені будівельні матеріали для спорудження стін

Типи промислових воріт Якщо ви вирішили придбати для себе промислові автоматичні ворота, то знайте, що вони здатні здивувати вас своїми характеристиками і перевагами. Такі конструкції можуть бути використані в приміщеннях промислового призначення.

Детальніше: Типи промислових воріт

Промисловий зворотний осмос Промислова система зворотного осмосу є обладнанням, необхідним для того, щоб очищати води у великих масштабах. Завдяки подібним установок повністю дезінфікується вода, з її складу видаляються солі, метали, фтор і натрій.

Детальніше: Промисловий зворотний осмос

Оренда самогруза 10 тонн для перевезення вантажів

Самогруз або кран-маніпулятор — являє собою спеціальну машину, яка призначена для виконання вантажно-розвантажувальних робіт, а також для транспортування вантажів на певну відстань.

Детальніше: Оренда самогруза 10 тонн для перевезення вантажів

Застосування будівельного гіпсу
Сіруватий або білий порошок тонкого помелу, який виходить з природного гіпсу, тобто гіпсового каменю, називається будівельним гіпсом. Будівельний гіпс отримують при температурі 140-190 градусів Цельсія шляхом випалень.

Детальніше: Застосування будівельного гіпсу

Обшивка балкона найбільш поширені матеріали Щоб перетворити балкон в додаткове житлове простір, його, природно, треба обов'язково не тільки досить оригінально оформити, але і максимально якісно утеплити.

Детальніше: Обшивка балкона найбільш поширені матеріали

Зварювальні напівавтомати різновиди та переваги Одним з найбільш затребуваних пристроїв для з'єднання частин металу є зварювальний напівавтомат. Він являє собою сучасний багатофункціональний агрегат, що застосовується для обробки металів у середовищі активного або інертного газу.

Детальніше: Зварювальні напівавтомати різновиди та переваги

Способи виготовлення електрозварних труб Основні з електрозварних труб бувають ось яких видів.

1. Зварювання пічного виготовлення

Продукція цього виду передбачає розмір діаметрів 3-102 мм.

Процес пічного зварювання повністю механізований.

Детальніше: Способи виготовлення електрозварних труб