Пакувальна техніка для складу Палетопакувальники (палетообмотувачі) є автоматичними чи напівавтоматичними апаратами, призначеними для того, щоб обмотувати вироби на палетах з допомогою стрейч - плівки.

Сьогодні компаніями-дилерами пропонується сучасне обладнання від кращих італійських, французьких та німецьких виробників. Фірмові палетопакувальники європейського виготовлення є апаратами, що дозволяють стабілізувати і захистити вироби на піддоні. Вони виготовляються з дотриманням всіх встановлених міжнародних нормативів і відрізняються підвищеною ступенем якості і відмінною надійністю. Сьогодні значним попитом користуються палетообмотувачі POLYCOMM, COMARME, PKG Group, CHRIM@X, E - Packaging, AZ - Group.

Чому потрібно відмовитися від того, щоб вручну опаллечивать (обмотувати або упаковувати) продукцію? Перш за все, щоб заощадити витратний матеріал, а значить грошові кошти. Але як здійснювати упаковку виробів на піддоні з найменшими витратами? Як досягти найменших витрат пакувального матеріалу? Кожен сучасні kaidzengroup.ru володіє цілим рядом налаштувань, що дозволяє вибрати оптимальне число обертів для кожного виду виробів. Тим самим не потрібно додатково обертати плівкою вироби, що можна спостерігати під час застосування ручної праці, коли немає безпосередньої залежності між обсягом плівки, а також стабільністю виробів. Просто витрачається більше використовуваного матеріалу. Застосування паллетообмотчиків вирішує таку проблему.

Основним завданням такого процесу, як обмотка палет з допомогою стретч -плівки вважається схоронність продукції при транспортуванні і складуванні. Стретч - плівка сприяє захисту від вологи і сонячних променів (темна плівка), володіє найменшою вагою та величиною (що сприяє оптимізації витрат на логістику). Використання паллетообмотчиків сприяє стабільній якості пакувального матеріалу. Оператор, який упаковує вироби на палетах в стретч - плівку, не зможе щодня досягти однакової високоякісної упаковки. З-за цього якість палет, які упаковані в середу вранці, може сильно відрізнятися від палет, які упаковані в п'ятницю у вечірній період. Палетообмотувачі і kaidzengroup.ru не втомлюються і здійснює роботу завжди з відмінним і стабільною якістю, коли це необхідно, а не коли у працівника непоганий настрій.