Вибір ламінату Ламіноване покриття давно стало для нас звичною різновидом оздоблювального матеріалу для підлог, однак чітким уявленням про те, що в сутності є ламінат, володіють далеко не всі.

Отже, ламінат є видом підлогового покриття, який винайшли фахівці шведського підприємства «Perstorp Flooring АВ», а до початку 80-х років настав час його масового виробництва.

Зараз www.moscowfloor.com. Ламінат є панеллю, отриманої з плити, в якості основи для якої взято ДВП або ДСП з кількома шарами паперу, просоченими меламіновою смолою, запресованої з плитою під високим тиском і високою температурою. Кількістю меламіну, товщиною верхнього прошарку та іншими технічними характеристиками визначається рівень зносостійкості поверхні, і сфера застосування ламінату.

Верхня частина ламінату представлена ламінованою плівкою, для виготовлення якої використовується меламінова або акрилова смола. Цим покриттям забезпечується захист панелі від таких явищ як стирання, волога, забруднення, ультрафіолетові промені. Наступний шар ламінату є декоративним та представлений папером з наявністю малюнка, виступає імітацією цінних порід дерева або якийсь інший текстури.

Потім йде основний шар, представлений плитами ДСП або ДВП, роблять всю структуру механічно міцною.

Проміжок декоративного шару і шару-основи може доповнюватися прошарками з паперу, просоченими синтетичною смолою. Нижня частина панелі захищена за допомогою водонепроникного шару меламіну, який є стабілізуючим шаром, додає панелям жорсткості, запобігає всілякі деформації. Незважаючи на багатошаровість, такі ламіновані панелі володіють товщиною всього 6 – 12 мм.