Фітинги, використовувані в сучасних полімерних трубопроводах Сучасні технології поліпшуються з кожним днем, що обумовлюється наявністю близько сотні різних систем для трубопроводів, що складаються з полімерних матеріалів.

Широкий вибір виробів залежить не тільки від того, які матеріали використовуються для виробництва труб і фітингів, але і від способу їх з'єднання. Останнім часом великим попитом користуються kupiteplo.com.

Фітинги, використовувані в сучасних полімерних трубопроводах

Трубопроводи, виготовлені з поліпропілену, впевнено виходять на перші місця в якості виробів, що використовуються для сучасних систем опалення та водопостачання. Варто відзначити компанію Wefa Plastic, які займаються виробництвом труб вже близько 10 років. Труби та фітинги можуть з'єднуватися різними способами, але найбільш оптимальним, який відрізняється герметичністю і простотою є зварювання дифузійного типу. Фітинги також бувають різних видів, і крім класичних, з поліпропілену, виділяють фітинги комбінованого типу, оснащені різьбовими вставками, що дозволяє легко поєднувати їх з трубопроводами з металу.

В асортименті вищевказаної компанії також є «вварювальні сідла». Завдяки фітингів такого плану можна виробляти вварювання менших трубопроводів в ті, діаметр яких більше. По суті, такий виріб є альтернативою редукционному трійника. За рахунок застосування вварювальних сідел вартість всієї конструкції знижується, монтаж полегшується, а також відкриваються можливості для простої реконструкції трубопровідної системи, виготовленої з поліпропілену.

Варто також згадати компанії FIP і Girpi, які відрізняються тим, що використовують непластифікований і хлорований полівінілхлорид для виготовлення як труб, так і фітингів.

Більшість труб і фітингів, вироблених з ПВХ, з'єднуються клейовим типом, а саме «холодної зварюванням». Конкретно у цьому випадку, застосовують клей Тангит, який відноситься до рідких полімерів. Склеювання такого плану не тільки надійно, але й герметично, так як всі процеси проходять на рівні молекул. Клейове з'єднання вигідно відрізняється від інших способів, так як немає необхідно витрачатися на обладнання для зварювання, до того ж, робочий процес набагато простіше і дозволяє з'єднувати там, де в трубопроводу досить складні ділянки. Крім фітингів клейового типу існують і інші види з'єднань, наприклад, за допомогою різьби. Зараз доступні різні елементи, завдяки яким можна з'єднувати трубопроводи з металом.

Надійним можна назвати той трубопровід, в конструкції якого є якісна запірна арматура. Саме за рахунок її система буде працювати довго і безвідмовно. Так, компанія FIP вже близько 40 років виробляє сполучну та запірну арматуру з ПВХ. Розглядаючи цю область в цілому, дана компанія безумовно займає лідируюче місце. В наявності у компанії не менше 5 тисяч різних продуктів, які можуть використовуватися як в побуті, так і промисловості.