Електрозварні фітинги для труб ПНД переваги Протягом багатьох століть вигадувались все нові технології, завдяки яким людина отримувала можливість робити власне житло більш комфортним, не витрачаючи на цю задачу великі фінансові кошти.

Сучасна хімічна промисловість відрізняється надійністю, довговічністю, якістю та доступністю продукції. Відзначимо такий матеріал як поліетилен. Зараз з нього виготовляють труби, причому, якщо розглядати їх експлуатаційні якості, то вони нітрохи не гірше, ніж у металевих аналогів, а в деяких місцях навіть краще. Будь-які стики і відгалуження зараз легко монтуються за допомогою електрозварювальних фітингів ПНД. Фітинги georg fischer каталог поліетиленовий пропонує компанія «ИнгазТех».

Електрозварні фітинги для труб ПНД переваги

Навіщо потрібна така продукція та які її експлуатаційні якості

Електрозварювальної фітинг – це муфта, завдяки якій з'єднуються при монтажі ділянки труб, виготовлені з поліетилену. Особливість конструкції полягає в тому, що є спіраль або дріт, що виступає в якості електронагрівального елемента. Як тільки цей елемент включається, стична деталь фітинга або край труби починає прогріватися до тієї температури, поки не почне плавитися. Охолодження деталей призводить до їх міцної стикуванні між собою і, як результат, досягається монолітне герметичне з'єднання.

Для виробництва поліетиленових електрозварних фітингів передбачаються особливі матеріали. Сама процедура виготовлення характеризується низьким тиском. З зовнішньої частини корпусу є дві клеми, необхідні для того, щоб підключати електроди зварювального апарату. А потрібні деталі розплавляються допомогою трансформації сили струму і напруги в теплову енергію.

У першу чергу варто відзначити, що подібна продукція має високі фізичні характеристики, але, крім них, є й інші важливі властивості, такі як:

• для роботи можуть бути використані різні діаметри труб, починаючи 20 мм і закінчуючи 400 мм;

• можливість витримувати коливання атмосферного тиску, яке може бути в наступному діапазоні: 6.3 – 16 атм;

• їх успішно застосовують щоб стикувати важкі ділянки у несприятливих умовах;

• здатність витримати температуру аж до 40 градусів вище 0;

• знаходять застосування в напірних магістралях, причому це може каналізація або питної джерело;

• ідеальний варіант, коли потрібно реалізувати кутове з'єднання, якщо труби переходять в інший діаметр та з метою стикування з арматурою або фасонними елементами;

• первинні властивості вироби зберігаються довгі роки експлуатації;

• гідравлічні коливання не мають негативного впливу на ПНД-елементи.

Як було з'ясовано на практиці, електрозварювальної фітінг без проблем витримує цикл замерзання і відтавання. Це наочний показник, що характеризує еластичність матеріалу і його міцність. При цьому деталі між собою стикуються максимально надійно.