Об'єднані торцювальні пили Комбінована пила, по суті, є різновидом циркулярної пили. Головна особливість комбінованої торцювальної пили в тому, що вона призначена для пиляння матеріалів під заданим кутом.

Використовуються такі пили не тільки для роботи з деревом, вони застосовуються і у випадку з іншими матеріалами, наприклад для роботи з пластмасою і алюмінієм. Різальним інструментом цих пив є диск, втім, як і у всіх дискових електропил. При цьому не можна не помітити, що papamaster.su оснащуються різними дисками, відрізняються за своїми властивостями і звичайно ж, по сфері застосування.

За допомогою комбінованої пили торцювання можна робити і поперечні, поздовжні і розпили. Складаються такі пилки з станини, поворотного столу і направляючих. Диск пилки тримається над столом за допомогою спеціального переміщається механізму. При цьому конструкція пили дозволяє використовувати її і як циркулярну пилу. Розпилювальний стіл, який розташовується над пиляним диском, оснащується захисним кожухом і направляючої.

Об'єднані торцювальні пили нерідко комплектуються спеціальними пристосуваннями, з допомогою яких можна подовжити стіл. Що ж стосується переоснащення пилки з распиловочной в торцювальні і навпаки, то тут немає нічого особливо складного.

При купівлі торцювальної пили дуже важливо врахувати наступні параметри:

• Потужність. Від неї залежить безперебійність та тривалість роботи пилки. Крім того, інструменти з високою потужністю можуть працювати з використанням великих дисків, що дозволяє застосовувати пилку для обробки великих заготовок. При цьому не можна не помітити, що такі торцювальні пили завжди великі і важкі. Максимальна потужність таких апаратів може доходити до 1,8 кВт.
• Особливість пропилу. Ширина і глибина пропилу залежить від діаметра диску і конструкції пилки. Стандартна ширина пропилу дорівнює 95 мм, але є і моделі виробляють пропив в 310 мм.
• Особливості диска. Диск являє собою спеціальний ріжучий елемент. Для роботи з різними матеріалами використовуються пиляльні диски різного типу. Так, наприклад пильні диски, що використовуються для обробки алюмінію, відрізняються тим, що їх зубці заточені у формі трапеції.
• Число оборотів диска. Чим швидше крутиться диск, тим якісніше виходить рез.
• Кут нахилу. Даний параметр визначається пристроєм станина пилки.

При бажанні можна придбати комбіновану торцювальні пилку з додатковими функціями, наприклад, пилку оснащену лазером.

Стаття підготовлена за матеріалами сайту papamaster.su