Сфери використання неодимових магнітів Неодимові магніти використовують у різних сферах, починаючи з їх використання в домашніх умовах, закінчуючи промисловістю та медичної сфери. Насправді людина досить часто стикається з такими магнітами, він просто не замислюється про це.

У побуті неодимові магніти використовують досить часто. Не рідко необхідно виконати скріплення двох деталей між собою, для цього досить помістити між ними магніт і ви отримаєте відмінну фіксацію. Головною перевагою такого магніту є той факт, що навіть при тривалому терміні експлуатації він не втрачає своїх характеристик і продовжує максимально ефективно фіксувати. Неодимові магніти мають невеликі розміри, тому їх можна використовувати для деталей різних форм. Придбати такі магніти можна в спеціалізованих магазинах, наприклад cyber-magnit.ru.

У побуті магніт знаходить різне застосування, крім склеювання двох деталей, його не рідко використовують, як пошукової інструмент. Буває так, що ви втратили ключі або який-небудь інструмент. Щоб їх знайти, достатньо закріпити магніт на якому-небудь підручному пристрої і приступити до пошуку.

У промисловості також не рідко використовують неодимові магніти. З їх допомогою відбувається сортування деталей і підйом їх на необхідну висоту. Крім цього вони можуть виконувати роль лещат і струбцин, які необхідні при виготовленні різних деталей і агрегатів.

В сільськогосподарській промисловості неодимові магніти також знайшли своє застосування. З їх допомогою відбувається видалення сторонніх металевих тіл з сільськогосподарської продукції (зерна, гречки, рису тощо).

Багато автолюбителів також по достоїнству оцінили дані магніти. Найчастіше їх використовують для очищення машинного масла, в яке потрапляють дрібні металеві частки. Також ви зможете закріплювати різні таблички і деталі безпосередньо на капоті або багажнику автомобіля.

Це далеко не всі сфери застосування даного виробу, неодимові магніти знайшли своє застосування в багатьох областях. cyber-magnit.ru можна практично в будь-якому спеціалізованому магазині.

Застосування неодимових магнітів:

1. Виготовлення ядерного палива;
2. Рекламна і сувенірна продукція;
3. Електроніка;
4. Текстильна промисловість (виробництво застібок, чохлів на гаджети тощо);
5. Газова і нафтова промисловість.