Водонагрівачі VACUTHERM Основна сфера застосування водонагрівачів VACUTHERM - заміські будинки, котеджі з великою «населеністю». Підходять вони і для комфортабельних сільських будинків, розрахованих на кілька сімей.

До речі, якщо вам потрібні недороге скло і дзеркала в ваш заміський будинок, тоді рекомендую придбати їх тут abs-steklo.ru.

VACUTHERM відрізняються тим, що можуть використовуватися з різними джерелами енергії: можливе використання як одного нагрівача автономно, так і спільно з www.postroil.com від сонячної енергії, з тепловим насосом, з центральною системою теплопостачання або з низькотемпературним котельним обладнанням.

У південних широтах в якості додаткового нагрівача вигідно використовувати установку, що працює від сонячної енергії - SOLAR SYSTEM. Вона являє собою прямокутну рамку, на якій розташовані металеві трубки невеликого діаметра, по яких циркулює вода. Сама сонячна установка поміщається на www.postroil.com або просто на відкритий майданчик. Влітку в сонячні дні її потужності цілком достатньо для нормального нагріву води.

Не менш цікавий і досить економічний вид нагрівачів - теплові насоси, які беруть енергію безпосередньо від навколишнього повітря. При досить високій температурі повітря один такий «насос» забезпечує до 2/3 енергії, необхідної для нагрівання води в установці.

Кожух водонагрівачів VACUTHERM виготовляється із сталевого листа і забарвлюється www.postroil.com, яка має температуру плавлення 850 градусів Цельсія. Внутрішній резервуар покривається подвійним емалевим шаром (за технологією Vacumail), який забезпечує повний захист від корозії, істотно знижує рівень можливої накипу на внутрішніх стінках резервуара і при цьому різко обмежує розмноження бактерій, що потрапляють всередину резервуара разом з холодною водою.