Оренда самогруза 10 тонн для перевезення вантажів

Самогруз або кран-маніпулятор — являє собою спеціальну машину, яка призначена для виконання вантажно-розвантажувальних робіт, а також для транспортування вантажів на певну відстань.

Дані автомобілі є універсальними і здатні замінити повноцінний кран або вантажівку. Крім універсальності вважаються досить економними в плані надання послуг.

Застосування самогрузов

Самогрузы використовуються для проведення навантажувальних або транспортних заходів. Машина здатна під'їхати в будь-яке вказане місце, здійснити там вантаження вантажу і надалі здійснити його транспортування по заданому напрямку. Більшість підприємців і звичайних громадян використовують самогруз 10 тонн в оренду sotastroy.ru, так як ця машина здатна заощадити значну суму коштів. По-перше, не потрібно замовляти автокран з окремим вантажівкою для перевезення, а по-друге, техніка володіє такими ж характеристиками, як і стандартні машини. Найчастіше маніпулятори застосовуються для перевезення будівельних вантажів і матеріалів, в деяких випадках машина використовується для транспортування сільськогосподарських і побутових виробів.

Переваги використання самогрузов

Автомобільні крани-маніпулятори дозволяють істотно полегшити робочий процес, а також здешевити послуги вантаження і транспортування. На вибір клієнту надається величезна кількість всіляких модифікацій і варіантів машин, які розділяються по вантажопідйомності. Можна виділити кілька головних переваг застосування даної техніки:


  • одночасна вантаження і транспортування;

  • більш дешеві послуги на дану техніку;

  • висока продуктивність машин;

  • універсальність застосування;

  • доступність послуги;

Завдяки кранів-маніпуляторів, кожен орендар має можливість отримати високу швидкість проведення робіт за помірну плату, так як тарифи маніпуляторів і повноцінних кранів значно відрізняються між собою. Використання самогруза є дуже вигідним, тому дані машини завоювали велику популярність на вітчизняному просторі.


Компанія "Сота Буд" на ринку Новосибірська вже більше 10 років. У нашій компанії ви можете замовити послуги різної спецтехніки в оренду, а також замовити виготовлення контейнерів типу "Північ", будівельних побутівок і металоконструкцій будь-якої складності. Сайт компанії sotastroy.ru