Модульні будівельні конструкції та їх особливості Модульне будівництво все більше привертає увагу споживачів. Будови з окремих блоків нагадують дитячий конструктор, збільшений у геометричних параметрах.

Всі конструкційні елементи з'єднуються між собою за допомогою спеціальних кріплень.

Перевага такого будівництва відрізняється швидкістю зведення будівель. Насамперед, такий метод застосовується для будівель побутових чи офісних будівель. Хоча останнім часом можна простежити тенденцію до модульного зведення житла.

Основним конструкційним елементом модульного будівництва є блок-контейнер, який часто використовується для будівель тимчасового характеру. В основному це побутовки для людей, що працюють на будівельних або інших виробничих майданчиках. Умови проживання та роботи в таких приміщеннях мають максимальний комфорт. Блоки-модулі зручні також для різного розташування технологічного обладнання: насосних або компресорних станцій, котелень, дизельних генераторів.

Окремий блок-контейнер являє собою міцну каркасну конструкцію, створену з поздовжніх і поперечних балок, зварених між собою. Конструкція оброблена негорючими матеріалами теплоізоляції. Сучасні споживачі мають можливість отримати готовий www.dekor-bor.ru якого полягає в повній комплектації всім необхідним обладнанням для комфортного проживання. Зазвичай зовнішнє покриття являє собою оцинкований профільований настил, оброблений спеціальним полімерним покриттям.

Внутрішня обробка може мати безліч варіантів. Частіше всього внутрішні стіни блок-контейнерів обробляються вагонкою або гіпсокартоном. Модульна будівельна конструкція може мати стандартну комплектацію. Для індивідуальних замовників можливе виробництво быстромонтированных споруд по персональному проекту, в якому будуть враховані всі їх вимоги.

Жорстка металева конструкція дозволяє зводити двоповерхові споруди. Навіть у такому варіанті кожен окремий блок не втрачає своєї автономності. При спорудженні двоповерхової будівлі модулі не потребують застосування додаткового кріплення. Це ніяк не позначається на міцності будівлі і надає можливість переставляти конструкційні елементи в будь-якій послідовності. Модульні двоповерхові споруди для проживання робітників – ідеальний варіант економії площі на будівельному майданчику.

За інформацією dekor-bor.ru