Обслуговування басейну

Необхідність догляду за стаціонарними гідротехнічними спорудами

З кожним роком гідротехнічні конструкції стають все більш популярними і поширеними об'єктами заміського будівництва.

Але, приймаючи відповідальне рішення про будівництво стаціонарного резервуара, як відкритого, так і закритого типу, майбутні власники повинні усвідомлювати, що з інженерної точки зору він являє собою замкнуту систему циркуляції рідини, тобто обмежене біологічне простір.

У нього зникають продукти життєдіяльності його користувачів, різні мікроби, віруси, гриби та їх спори, що забруднюють воду. Тому, для нормального функціонування і безпечного використання об'єкта, йому потрібно висококласний професійний догляд, що включає в себе комплекс певних заходів, що складається з процедур профілактичного та сервісного плану, що дозволяють утримувати в робочому стані всю конструкцію в цілому та її окремі елементи, а також забезпечувати максимально якісний стан води. В іншому випадку, це прекрасна споруда, покликане оздоровлювати людей, перетвориться на розсадник найнебезпечніших інфекційних захворювань.

Професійне обслуговування басейну

При правильному підході, обслуговування басейну (kit-sv.ru) повинно проходити по персональному графіком. Частота візитів фахівця безпосередньо залежить від розмірів бетонної чаші, рівня складності інженерного і додаткового обладнання, якості фільтрів, індивідуальних умов експлуатації. Ці ж параметри впливають на вартість сервісних робіт. Обслуговування басейну може бути періодичним, а також здійснюються по мірі необхідності.

Періодичне обслуговування проводиться раз на 10-14 днів і включає в себе роботи:

 • за видалення сміття з поверхні;

 • її знезараження шляхом застосування спеціальних хімічних речовин;

 • промивання фільтраційної системи і стоку

 • забір води для проведення аналізу її безпеки і т. д.
 • Позаплановий виклик майстра необхідний для того, щоб у спішному порядку усунути аварійну поломку або несправність, що виникла в результаті експлуатації споруди.

  У тому випадку, якщо резервуар розташований на вулиці, окремим пунктом у догляді за ним включаються роботи, пов'язані з сезонним «консервацією» споруди на осінньо-зимовий період, включаючи злив води, а також пуско-налагоджувальні операції по введенню об'єкта в експлуатацію у весняно-літній період.

  Обслуговування басейну
  Обслуговування басейну

  Кому довірити сервісні роботи по догляду за конструкцією гідротехнічної

  Обслуговування басейну (kit-sv.ru) – це складна, поетапна робота, що вимагає від компанії, якій буде доручено це завдання, наявності:

 • широких професійних зв'язків з постачальниками будматеріалів, інженерних систем, додаткового обладнання для водних об'єктів;

 • власного складу з найрізноманітнішими запчастинами для проведення сервісних інженерних робіт;

 • можливості в найкоротші терміни доставити оригінальний товар від виробника;

 • кваліфікованих співробітників в сфері будівництва, геології та географії, а також інженерних наук, адже сучасні водні об'єкти оснащені вкрай складними системами очищення і підігріву води, а також додатковими спорудами, які можуть вийти з ладу;

 • власного дизайнерського бюро, здатного підтримувати проект відкритого і закритого резервуара з точки зору збереження його декоративних параметрів;

 • багаторічного досвіду, що дозволяє виконувати сервісні роботи з догляду за власним проектом і проектом, розробленим компанією.