Способи виготовлення електрозварних труб Основні з електрозварних труб бувають ось яких видів.

1. Зварювання пічного виготовлення

Продукція цього виду передбачає розмір діаметрів 3-102 мм.

Процес пічного зварювання повністю механізований.

Листи штрипса подаються в рулонах на спеціальну машину, на якій відбувається виправлення матеріалу. Потім рулон направляється в агрегат зварювального дії.

Там відбувається зварювання кінця першого аркуша і початку наступного. При виході з печі температура облямівки труби становить 1450°С. В подальшому, облямівка труби піддається обдуву повітрям, охолодження і, при необхідності, обрізки. І зварювальні електроди можна придбати на zim.ua, де представлений широкий вибір.

Способи виготовлення електрозварних труб
Способи виготовлення електрозварних труб

2. Електрозварювання з використанням опору

Виготовляється для діаметра 8-1620 мм.

Включає в себе три етапи виготовлення: підготовка матеріалу до формування, сама зварювання цього матеріалу та оздоблення готової труби. Листи подаються в рулонах, розправляються і обрізаються на мірні форми.

Способи виготовлення електрозварних труб
Зварювання здійснюється впливом змінного струму низькою напругою. При заключному контролі готовий матеріал випробовується на гидропрессе і при необхідності, піддається термообробці.

3. Електрозварювання

Застосовується прямий і спіральний шов. Третій спосіб набув найбільшого поширення.

Виробником такого виду є дугові трубоэлектросварочные агрегати з флюсом прямого і спірального шва великого діаметру.

Для початку лист необхідної товщини подається з допомогою крана – балки для вирівнювання на правильну машину. Потім, для додання паралельність крайок, кромкострогальным верстатом зрізається припуск до 8 мм. На другому такому верстаті скошують кромки і в дробометной установці очищаються окалини.

За допомогою гідравлічного преса заготівлі надається напівсферична форма і за допомогою рольганга проходить три стана зварювання, яка розташована на окремій лінії. Заготівля труби проштовхується допомогою роликів в зварювальну область, причому швидкість зварювального впливу становить до 4 м/хв.

Наступний етап – інспекційний огляд і при необхідності, обрізка дефектів і зачистка швів зварювання. Застосування спірального шва володіє однією перевагою: одержання на виході різного діаметра труби при однаковій ширині з підвищеним ступенем жорсткості.