Застосування опілкобетона Бетон – це будівельний матеріал, який складається з наповнювача й сполучного компонента. Звичний бетон є сумішшю з піску, цементу, води і гравію. Але в якості складових можуть виступати досить незвичні компоненти, від цього будуть залежати властивості будівельного матеріалу.

Тирсу теж можуть бути частиною бетону, але вони такі дрібні і м'які, що уявити їх у бетоні досить складно. Опілкобетон – це матеріал, часто вживаний в будівництві дачних будинків, де також часто використовується navkov.ru як всередині будинку, так і зовні.

Отримують такий будівельний матеріал при змішуванні деревної тирси і будь-якого сполучного компонента. Пропорція компонентів за вагою береться рівна. В якості сполучного речовини застосовується гіпс, глина, вапно або цемент. Опил повинен бути свіжим і очищеною від будь-яких домішок.

Для того, щоб отримати чистий опіл, його просівають тричі. Етапи просіювання включають проходження сировини через сита з розміром вічок 20х20, 10х10 і 5х5 див Самі дрібні тирсу і використовують для виготовлення опілкобетонних блоків. Бетон, виготовлений із застосуванням глини, тирси і піску буде мати саму неміцну структуру, йому присвоєно маркування М5.

Застосування опілкобетона
Найміцніший опілкобетон пронумерований маркою М25 і складається з цементу, піску і опіла в співвідношенні 1,5:3:1. Бетонний розчин на виробництві формується в блоки, так як монолітні конструкції з такого матеріалу не зможуть витримати велике навантаження, особливо в якості стін будинку.

Блоки опілкобетона успішно застосовуються в будівництві одноповерхових житлових будинків, дачних будинків, господарських споруд. Такий матеріал прекрасно підходить для теплоізоляції вже існуючих стін. Блоки з маркуванням М25 придатні для зведення двоповерхових котеджів.