Інтер'єр 2015. Який колір вибрати Варто зазначити, що в новому сезоні є кілька колірних трендів.

В цьому році досить модними будуть чорні, сірі, сині, бірюзові і акварельні відтінки, які прекрасно зможуть підійти для декоративних тканин.

До всього іншого в цьому році досить модні зелений і жовтий кольори, які застосовуються для декоративних тканин.

Колір і застосування в інтер'єрі

Варто зауважити, що кольори, які застосовуються в облаштуванні інтер'єру, повинні бути ближче до постільних тонів. Не рекомендується використовувати в інтер'єрі величезна кількість червоного кольору. Вся справа в тому, що він викликає у будь-якої людини агресивний стан.

Інтер'єр 2015. Який колір вибрати
Інтер'єр 2015. Який колір вибрати

А ось тишу і спокій в інтер'єрі може забезпечити один самий модний колір сезону. Це - королівський синій. Цей колір здатний заспокоювати і робити думки ясними.

Варто зауважити, що синій колір чудово підходить для обробки стін вітальнях і спальних кімнатах. Іншими словами в місцях, де людина проводить основну частину свого вільного часу. До всього іншого королівський синій, чудово поєднується з натуральними матеріалами.

Інтер'єр 2015. Який колір вибрати
Значно пожвавить поверхню плавний перехід від темно – синього до світло – синього. А ось поєднання синього і оранжевого кольорів зможе забезпечити значний приплив енергії.

Холодні тони

А ось бірюза ніколи не зможе зникнути з моди. Бірюзовий колір чудово розслабляє людину, заспокоює, освіжає спогади про проведену відпустку на березі моря, до всього іншого він наповнює день будь-якої людини позитивними емоціями.

Варто звернути увагу, що цей колір чудово поєднується з пісочним кольорами і відтінками землі. Найголовніша перевага цього кольору полягає в тому, що його, можливо, використовувати в обробці будь-якої кімнати.

В цьому році зелений колір продовжує бути фаворитом модного палітри. Вся справа в тому, що його перевагою є універсальність. Зелений досить легко поєднується з усіма наявними квітами. Сполучення зеленого і жовтого чудово буде виглядати в дитячій.

До всього іншого зелений позитивно впливає на тиск і працездатність людей. Якщо використовувати його у вашій спальні тоді спокійний сон у вас буде постійно. В оформленні інтер'єру, можливо, використовувати різноманітні комбінації з використанням цього кольору.