Монтажний клей Монтажний клей використовується як один із способів кріплення. Володіючи особливими вміннями, використовуючи монтажний клей можна уникнути застосування таких предметів кріплення як шурупи, болти, саморізи та інші.

Клеї, що випускаються зараз, здатні витримувати навантаження до 70 кг на квадратний сантиметр, що робить його чудовим матеріалом для виконання домашнього ремонту.

Деякі відчувають до клею недовіру, так як здавна у російського населення склалася традиція – якщо щось відвалилося, «аби як» приклею, поки не відвалиться, або «намертво» заб'ю цвяхом.

Як правильно застосовувати клей

Уникнути помилок під час використання клею можна шляхом дотримання інструкцій від виробника. Кожна ємність з клеєм має інструкцію, де зазначено, для якої поверхні його можна використовувати. Як показує практика, найчастіше цей пункт пропускається. Роблячи ремонт, можна прикріпити до стіни листи гіпсокартону, використовуючи монтажний клей як сцепляющий матеріал, що дозволить в майбутньому вирівняти стіни. До речі, гіпсокартон можна закріпити за допомогою каркасів, однак використання клею дозволить заощадити не тільки час, але і зайвий простір. Часто для різних видів робіт необхідний www.voscem.ru.

Перш ніж приступити до роботи – правильно підготуйте стіну. Великі виробники часто вказують на упаковках з клеєм той факт, що його можна наносити на непідготовлену стіну, і це правда. Але, навіть якщо нехтувати простими правилами, що стосуються підготовки стін, максимального ефекту домогтися складно.

У випадку, якщо стіна покрита фарбою, то її необхідно очистити, або ж, як мінімум, зробити невеликі зарубки. Ідеальним варіантом буде грунтовка стін. Найкраще підходить грунтовка, здатна проникати в глиб стіни, але деякі майстри використовують і універсальний варіант.

Також максимального ефекту під час ремонтних робіт можна досягти шляхом нанесення монтажного клею по всьому периметру виробу і центр частині, яка буде прикладатися до стіни. Даний спосіб актуальний тільки для рівних стін. Якщо ж стіна далека від того, щоб бути рівною, наприклад, вона цегляна, то клей наноситься ляпанцями на відстані 30-35 сантиметрів уздовж всього листа.

Стежте, щоб клею не було занадто багато, це не той випадок, коли кількість = якість. Якщо клею більше, це не тільки призведе до гіршого склеюванню, але також надлишки матеріалу здатні вилізти, що явно не буде виглядати акуратно.

Основою для монтажного клею служить гіпс або полімери. Клеї з гіпсовим підставою схоплюються дуже швидко.