Огляд газових обігрівачів для дачі Наявність дачної ділянки робить життя набагато повноцінніше: як правило, на них проводяться всі вихідні і відпустки. Одним з приладів, що дозволяють значно збільшити комфорт перебування на дачі – мобільний газовий обігрівач, здатний функціонувати як всередині житла, так і в умовах відкритого повітря: альтанках, зонах відпочинку, терасах.

Існують кілька типів газових обігрівачів:

1. Для вулиці. В якості матеріалу для виготовлення приладу застосовується нержавіюча сталь, для зручності переміщення в різні точки ділянки передбачені невеликі коліщатка. Здатний підтримувати оптимальну температуру повітря до +25 градусів в радіусі своєї дії, при температурних показниках навколишнього середовища в районі +10. Оснащений стандартним газовим балоном на 27 л і працює за допомогою інфрачервоного випромінювання, нагріваючих не повітря, а найближчі до нагрівника об'єкти. У різних моделях закладені різні технічні характеристики, як то радіус обігрівання (від 6-ти метрів), тривалість роботи (25-100 годин), маса. Як правило, використовується при похолоданнях на верандах, терасах, в альтанках.

2. Для дому та вулиці. Обігрівач керамічного типу здатний обігрівати простір як в умовах відкритого повітря, так і всередині приміщень, за умови їх хорошого провітрювання. Зріджений газ міститься в балоні на 5-28 літрів, з вертикальною установкою в корпусі приладу. В ролі нагрівача в даному випадку використовують керамічну панель, разжигаемая пьезосистемой. Вбудовані регулятори дозволяють виставляти необхідний рівень потужності, а система захисту контролює процентний вміст вуглекислого газу в навколишньому середовищі, спрацьовуючи у разі необхідності. В якості матеріалу для корпусу обігрівача використовується жароміцний матеріал, а для простоти переміщення до місця експлуатації передбачені ручки і колеса.

3. Для приміщення. Його ще називають газовим конвектором, які використовують в роботі як природний, так і зріджений газ. Відмінне рішення для опалення дачі або заміського будинку, особливо у випадках, коли проживання у них нерегулярно. Декоративно газові конвектори можуть імітувати каміни або батареї, а вбудована автоматика робить використання їх дуже зручним і

Огляд газових обігрівачів для дачі
практичним. При цьому не існує жодного задимлення, забруднення повітря або спалювання кисню, завдяки застосуванню камер згорання закритого типу, з яких всі відпрацьовані гази виводяться за межі житла коаксіальної трубою. Завдяки цьому газові конвектори відносять до приладів з високою пожежною безпекою. Монтаж приладу здійснюється дуже просто, без будь-яких конструктивних змін житла.

4. Керамічний обігрівач-пальник. Умовою для застосування даного приладу є наявність постійного доступу чистого повітря, що обумовлює сферу його використання – гаражі, теплиці, сараї і т. п. Вага таких компактних пристроїв знаходиться в межах 2-3 кг, з можливістю повноцінно обігрівати кімнату 18 м2.