Де застосовуються сповіщувачі полум'я Сьогодні ми з вами поговоримо про пожежників извещателях. До речі кажучи, в останній час про них чути все частіше, все тому що в нашу країну нарешті прийшла мода на безпеку.

Зауважимо відразу, вони діляться на чотири групи, а саме на многоспектральные, що діють в області ультрафіолетового випромінювання, в області видимого спектру і в області інфрачервоного спектру. Зрозуміло, всі вони різні. Якщо ви не зрозуміли, що всі ці види сповіщувачів працюють по різних середовищ.

Тепер що стосується конкретно сфери застосування. Так от, сповіщувачі полум'я використовуються з метою захисту від пожежі в тих місцях, у випадку з якими необхідна висока швидкість, а якщо бути ще точніше ефективність виявлення загоряння. До речі, в деяких випадках їм просто-напросто немає альтернативи, ну наприклад, тоді, коли йдеться про зони, що відрізняються високим рівнем теплообміну, а також тоді, коли немає можливості для використання димових і теплових датчиків.

Зауважимо, пожежні сповіщувачі застосовуються не тільки для виявлення загоряння. Звичайно, це основна сфера застосування, але при цьому не єдина. Так, їх нерідко використовують з метою контролю нагріву робочих поверхонь. Ми маємо на увазі контроль за перегрівом агрегатів. До речі, апарати з діаграмою чутливості непогано себе зарекомендували в контролі таких протяжних зон, як майданчика над транспортерами і зона з високими показниками фонового випромінювання.

Найбільшу ефективність сповіщувачі полум'я демонструють там, де велика висота стель і перекриттів, а саме на високих складах, ангарах, призначених для обслуговування габаритної техніки, а також у залах підприємств енергетики та багатьох інших галузей. Звичайно, не можемо не згадати і про місця, де висока ймовірність загоряння, а саме сховища горючих матеріалів, склади, гаражі, об'єкти, зайняті у транспортуванні нафти, склади, на яких зберігаються гумові вироби, газокомпрессионные станції і багато інші місця, де в будь-якому випадку повинен дотримуватися високий рівень пожежної безпеки.

Також пожежні сповіщувачі полум'я нерідко використовуються там, де багато матеріальних цінностей, а саме на складах, де зберігається дорога техніка, раритети, предмети мистецтва та інші предмети, що відрізняються великою цінністю. Тобто, можна сказати, що сповіщувачі використовуються тоді, коли є потреба у безпеки найвищої якості.