Дерев'яні спили як матеріал для доріжок в саду Завдяки інтенсивному розвитку ландшафтного дизайну в арсеналі дачника з'являється все більше методів прикраси своєї ділянки. Значення доріжок на дачі важко переоцінити: тому для їх облаштування застосовуються матеріали, здатні не тільки досить довго служити, але привносять додаткову красу і затишок на присадибну територію.

Одним з таких матеріалів є дерев'яний спіл, виготовлений з відходів основного будівництва, а також старих дерев, зрізаних на власній ділянці або в його околицях.

Перш, ніж братися за облаштування доріжок з спила, слід ознайомитися з характеристиками матеріалу:

1. Екологічна чистота. Для виготовлення спила застосовується виключно натуральний матеріал, тому ніяких екологічних порушень побоюватися не слід. Дані параметри повністю відповідають модним тенденціям в будівництві, вибирають максимальне застосування природних компонентів. Такий підхід гарний особливо в ландшафтному дизайні, так як дає можливість зводяться елементів без праці влитися в природне оформлення.

2. Доступність. Дістати подібний матеріал не складає ніяких труднощів, навіть при мізерних фінансових ресурсах. Як правило, дерев'яні спили зазвичай йдуть у відходи, тому на їх придбання багато грошей не піде. Дешевизні таких доріжок сприяє також простота монтажу, зазвичай здійснюється самостійно.

3. Оригінальність. Будь-натуральний матеріал неповторний: це справедливо також і для дерев'яного спила. До того ж, не існує якихось традиційних схем укладання, тому в будь-якому випадку самостійно укладена доріжка буде неповторною і оригінальною.

4. Простота експлуатації. Зазвичай для укладання садових доріжок потрібне знання певних складних технологій:

Дерев'яні спили як матеріал для доріжок в саду
роботі зі спилом нічого такого не потрібно, достатньо лише як можна рівніше укладати окремі елементи по заздалегідь прокладеному маршруту.

Що стосується недоліків садових доріжок з дерев'яного спила, то, як відомо, деревина в умовах вулиці служить не дуже довго, якщо не провести спеціальну обробку за допомогою відповідних рідин – антисептиками, захисними просоченнями і т. п. Ці заходи здатні значно продовжити експлуатаційний термін. Слід також мати на увазі, що доріжки з дерева є дуже стильними елементами, тому важливо застосовувати їх у композиції зі схожими садовими елементами.