Характеристики гумового покриття для гаража Гумові матеріали особливо популярні при облаштуванні поверхні підлоги в промислових приміщеннях: нежитлові будівлі також цілком підходять для їх застосування.

Саме з цієї причини гумові підлоги дуже часто використовуються в гаражах. Це пояснюється бажанням сучасних автоаматорів забезпечити для своїх транспортних засобів хороші умови, і наявність хорошого підлоги – одне з них.

Гумовий підлогу дуже стійкий до впливу вологи та інших рідин, які удосталь зустрічаються в гаражах: йдеться насамперед про бензині, олії та антифризі. А в силу того, що гараж дуже часто є місцем ремонтних робіт, завдяки оснащенню оглядовою ямою, то випадки проливаний різних технічних рідин є досить поширеними. Це і пояснює потребу мати підлогове покриття, яке легко піддається прибирання в подібних випадках, стійкою переносячи хімічний вплив пролитих рідин.

Покриття з гуми досить міцне, витримуючи навіть гострі шипи, наявні на зимових автомобільних покришках. Завдяки хорошій міцності даний підлоговий матеріал не піддається деформації навіть при серйозних навантаженнях. Великий плюс гумового статі, що його можна дуже швидко укласти, без застосування складних технологій: це дає можливість проводити роботу самостійно, навіть якщо немає особливих будівельних навичок. До недоліків гумового підлоги зазвичай відносять те, що він є штучним матеріалом, що при сучасній спрямованості до натуралізму в будівництві деяких людей лякає.

Для укладання гумового підлоги потрібно витратити деякий час на правильну підготовку основи, яка повинна бути дуже гладкою і чистою. Найчастіше спочатку в гаражі є старе і не дуже рівне бетонне покриття. Спочатку з нього потрібно

Характеристики гумового покриття для гаража
ретельно прибрати все сміття і загрунтувати: для стяжки може бути застосована суміш або тонка стяжка, яка приховує всі дефекти і вади. Після засихання стяжки підлогу знову грунтується, при чому ґрунтовку можна приготувати самостійно, з поліуретанового клею і скипидару. Після повного висихання грунтовки проводиться укладання гумового матеріалу, реалізованого в рулонах. Першим ділом рулони розкочуються по поверхні підлоги, з послідуючим вирізанням необхідного числа смуг. У такому вигляді їх необхідно залишити на кілька днів, щоб матеріал рівномірно вклався. Після цього проводиться поклейка смуг за допомогою поліуретанового клею: при цьому особлива увага приділяється якості укладання і поклейки стиків.